FineStore angajeaza Lucratori comerciali /Operatori vanzari/Facturare

FineStore angajeaza Lucratori comerciali pentru magazinul din Aerogarii si Operator vanzari (callcenter/facturare Otopeni) .

Candidatul ideal
- Fire responsabila si comunicativa;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;
-Asumarea responsabilitatii, implicare si seriozitate;
- Experienta in activitatea comerciala retail magazin bauturi (constituie un avantaj);
-Cunostinte PC.

Descrierea jobului pentru Lucrator comercial
-Consiliere clienti pentru gama de produse comercializata ;
-Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin;

Descrierea jobului pentru Operator vanzari /Facturare
- Proceseaza comenzi primite pe site, telefonic sau prin e-mail;
- Urmareste livrarile produselor expediate utilizand interfata firmei de curierat ;
- Ofera clientilor informatii despre produsele comercializate;

Ce iti oferim daca ni te alaturi:
- Salariu fix + bonuri de masa;
- Prime de sarbatori ;
- Posibilitati de promovare.

Te asteptam in echipa FineStore!

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.