Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator Facturare

Descriere

Cerinte post:
- experienta minim pe o pozitie similara
-cunostinte minime de contabilitate
- limba engleza reprezinta un avantaj
– persoana sociabila cu abilitati de comunicare, spirit de echipa, fire proactiva
- atentie la detalii
- cunoastere a pachetului Microsoft Office - Excel, Word, Outlook

Responsabilitati :
- listeaza si elibereaza avize, facturi de vanzare marfa in baza comenzilor primite;
- introduce avize/facturi de cumparare de la furnizori
- evidenta plati;
-Organizeaza actele contabile ale companiei.
-colaboreaza cu expertul contabil pentru intocmirea documentatie de inchidere de luna.
- arhivare documente

Beneficii:
– salariu 3000 lei NET
- decontare transport

Suntem interesati de colaborari pentru perioade lungi de timp.
-program: disponibil 3 posturi, program de lucru de la ora 5-13 sau 16-00

Transmitere cv-uri la adresa de e-mail:

Societate comerciala cu punct de lucru in Afumati Linia de centura dreapta Nr.92 in incinta Su-Market Stand D26 , care se ocupa cu distributie de fructe si legume pesegmentul HORECA.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.