Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

OPERATOR CALCULATOR-CONSILIERE CLIENTI

Descriere

Candidatul ideal
Cunostinte contabilitate primara
Abilitatea de a intelege/invata produsele companiei
Cunostinte operare calculator:MS Word,Excel,email,navigare internet, cunostinte program achizitii publice SICAP
Avantaj : abilitati de lucru cu numerar si POS

Descrierea jobului

Preia solicitari clienti : cereri oferta , comenzi direct(front-desk),email sau telefonic
Consiliaza clientii : direct(front-desk),email sau telefonic
Intocmeste(listeaza) Confirmari comanda,Dispozitii livrare,Facturi,Chitante numerar,etc intr-un flux clar
Incaseaza c/v facturi in numerar sau card POS
Desfasoara si alte activitati specifice de logistica/vanzari

Program lucru : Luni-Vineri 7.30-16.00
Se asigura instruire de introducere , lucrul in echipa cu operator experimentat pana la formare deprinderi

BENEFICII
Mediu de lucru profesional
Salariu motivant
Bonuri de masa

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.