Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator Facturare - TURA DE NOAPTE

Societate comerciala cu punct de lucru in Afumati Linia de centura dreapta Nr.92 in incinta Su-Market Stand D26 , care se ocupa cu distributie de fructe si legume pe HORECA
Cerinte post :
– persoana sociabila cu abilitati de comunicare, relationare umana, fire proactiva;
-persoana dornica de a invata lucruri noi
- personalitate placuta;
- adept al lucrului in echipa
- atentie distributiva si simt al responsabilitatii.
- atentie la detalii
- experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
- cunostiintele de limba engleza reprezinta un avantaj

Cunostiinte tehnice:
- cunostinte de operare calculator
- Microsoft Office - Excel, Word, Outlook
- cunostiintele despre programe de gestiune constituie un avantaj

Responsabilitati :
- listeaza si elibereaza avize, facturi de vanzare marfa in baza comenzilor primite;
- introduce avize/facturi de cumparare de la furnizori
- evidenta plati;
-Organizeaza actele contabile ale companiei.
-colaboreaza cu expertul contabil pentru intocmirea documentatie de inchidere de luna.

Beneficii:
– salariu motivant (negociabil in functie de gradul se specializare);
- mediul de lucru placut;
Suntem interesati de colaborari pentru perioade lungi de timp.

Pentru mai multe detalii despre acest post ne poti contacta la numarul de telefon: 0738773766
Salariu net : 3000 de lei

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Dogaru Bianca

    Vezi toate anunturile