Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

SC angajeaza contabila / economista

Societate cu sediul in Craiova angajează contabila / economista

Cunostinte contabilitate: gestiune, declaratii, salarii/revisal, balanta, bilant

Condiții: experienta in domeniu obligatorie, implicare si capacitate de invatare,

Responsabilități:
- evidenta contabila societate
- relationeaza cu: bancile, si institutiile de stat (finante, itm), verifica fise
client/furnizor, platile catre buget si furnizori
- verifica corectitudinea și realitățea datelor înscrise în documentele
financiar-contabile;
- sa cunoasca legislatia in vigoare si sa isi actualizeze permanent
cunostiintele in acest sens

Experienta de lucru in domeniu imobiliar sau al prestarilor de servicii (productie) constituie avantaj dar nu este obligatoriu!

Salariu motivant, acesta se negociaza la interviu

CV urile se pot trimite si la adresa de email sau lasati un nr telefon pentru contact

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.