Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Economie - Contabilitate Ilfov doar cu poze

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 2

    Responsabilităţi: • Asigură primirea-predarea, modul de depozitare şi distribuire a materialelor consumabile, pieselor de schimb, obiectelor de inventar • Răspunde de gestiunea fizică a stocului existent în magazie • Participă la operaţiunile de încărcare/descărcare a produselor la/din magazia firmei • Verifică documentele la recepţia produselor şi semnalează eventualele neconcordanţe Cerinţe: • Studii medii finalizate • Operare PC – nivel mediu (word, excel) • Capacitate de analiză și sinteză • Capacitate de a îndeplini responsabilităţi repetitive • Spirit de observație, gândire logică, memorie bună • Disponibilitate de a lucra în zona Chitila – transport asigurat de la staţia de metrou 1 Mai Pentru informaţii vă rugăm să sunaţi la numărul de telefon 0756.169.807 sau puteţi trimite cv-ul dumneavoastră pe adresa de mail recrutare(a)romprest.ro Prin aplicarea CV-ului dumneavoastră la acest job, sunteţi de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare. Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, data fiind stabilită de comun acord cu aceştia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

  • 2

    S.C. Orient Hyperconstruct SRL din Voluntari, Judetul Ilfov angajeaza: - Contabil; - Functionar economic.

  • Cautam persoana cu experienta in domeniu, sau incepatoare ce poate lucra pe cont propriu, pentru a ocupa postul de contabila in cadrul unei firme de depozitare si distributie - zona Afumati - se ofera transport de la Doamna Ghica. Profil - Abilitati excelente de comunicare - Cunostinte solide de contabilitate primara - Capacitatea de a lucra pe cont propriu - Pesoana analitica, responsabilta, atenta la detalii si orientata spre rezultate - Cunoasterea limbii engleza la nivel conversational Responsabilitati - Emitere facturi si avize conform comenzilor primite - Inregistrare facturi de la furnizorii interni si externi de marfa si servicii - Inregistrare avansuri deplasare si deconturi Locatia Afumati, transport asigurat din Doamna Ghica.

  • 4

    Societate nationala de transport valori si procesare numerar, angajeaza pentru centrul de procesare situat in zona Pipera personal pentru activitatea de procesare a numerarului. Candidatul ideal: - studii medii; - cunostinte de baza in operarea PC si experienta in gestionarea numerarului/valorilor– reprezinta avantaj; - capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare si rapiditate; - persoana dinamica, onesta, responsabila; - disponibilitate de lucru in doua ture, program de zi, luni- vineri Descrierea jobului; Verificator de numerar - principale atributii: - numararea, verificarea integritatii, a capacitatii de circulatie si autencitatii banilor; - banderolarea, semnarea si stampilarea banderolelor pachetelor de bancnote; - incarcarea si descarcarea cu valori a casetelor ATM. Beneficii: - oferta salariala motivanta; - tichete de masa in raport cu numarul zilelor lucrate din luna, - mediu de lucru curat - training de specialitate asigurat la inceputul activitatii pentru o mai buna intelegere si adaptare la sarcinile de lucru; - posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul companiei, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala reale.

  • Salveaza cautarea