Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Economie - Contabilitate Satu-mare

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati: *evidenta casa si banca; *evidenta clienti / furnizori; *contabilizare documente financiar contabile; *evidenta salarii; *verificarea soldurilor din contabilitate; Beneficii: pachet salarial motivant; posibilitate de dezvoltare profesionala; siguranta locului de munca contract de munca pe durata nedeterminata Prime anuale;

  • Banca Cooperatista BAIMAREANA Baia Mare, angajează Operator ghiseu banca la Punctul de lucru din Livada Jud. Satu Mare Candidatul ideal - Licențiat al unei facultăţi cu profil economic sau Liceu cu profil economic Abilități foarte bune de comunicare și relaționare - Capacitate de efort pentru realizarea obiectivelor si sarcinilor de serviciu. Constituie avantaj experiența în domeniul financiara-bancar - Domiciliul în Oras Livada Jud. Satu Mare Descrierea jobului - Primeşte şi verifică documentaţia pentru deschiderea conturilor de către clienţi; - Oferă produse de economisire și servicii bancare pentru transferuri de fonduri clienților; - Eliberează extrase de cont clienților, pentru tranzacțiile efectuate în conturile acestora ; -Incaseaza rate credite si utilitati;-Constituie depozite etc. Descrierea companiei - Banca Cooperatistă BAIMAREANA Baia Mare este instituţie de credit, constituită ca asociaţie autonomă de persoane fizice unite voluntar, fără nici un fel de discriminare pe criterii de naţionalitate, origine etnică, limbă, religie, apartenenţă politică, avere, condiţie socială, rasă sau sex, în scopul îndeplinirii nevoilor şi aspiraţiilor lor comune de ordin economic, social şi cultural, a cărei activitate se desfăşoară, cu precădere, pe principiul întrajutorării membrilor cooperatori.

  • Sc Agro Radu Srl angajeaza contabil cu studii superioare ptr coordonarea compartimentului financiar-contabil. Cunoasterea programului SAGA constituie un avantaj. Persoanele care vor sa aplice ptr. acest job pot trimite CV la adresa de email:

  • Firma de transport persoane angajam CONTABIL pentru contabilitate primara si fara experienta. Relatii la tel 0743255460

  • Caut agent de vanzari pentru Satu Mare cu sau fara experienta. Cerinte: -sa prospecteze piata -cauta oportunitati de vanzare -negocierea si urmarirea incasarii contractelor. -mentine legatura cu cllientii. -tinuta bussines. Se ofera salariu fix plus comision . Pentru detalii si interviu:office.abkorovits@gmail.com

  • Salveaza cautarea