Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

ANGAJAM CONTABIL DE GESTIUNE

Descriere

Contabil de gestiune
Angajam contabil de gestiune pentru operare si verificare documente.

Candidatul ideal
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Office) si a unui program contabil (SAGA)

- Abilitati de comunicare si relationare;

- Seriozitate; buna organizare; spirit de echipa; atentie la detalii; viteza mare de lucru.

- Persoana responsabila, organizata, cu capacitate de analiza si sinteza;

rezistenta in conditii de stres; respectarea ordinei interioare;

- Meticulozitate, acuratete si atentie la detalii;

-- Cunostinte temeinice de gestiune,

- Lucrul in echipa;

- Implicare si spirit de initiativa

Descrierea jobului

- Raspunde de corectitudinea inregistrarilor in contabilitatea de gestiune,de organizarea achizițiilor și arhivarea documentelor întocmite;

- Inregistreaza corect si la zi in programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate de gestiune;verificare facturi de furnizori, facturi de clienti, avize de expeditie,note de transfer, bonuri de consum, etc.

-verificarea zilnica a consumului/stocului/necesarului, etc.

-Verifica centralizatoarele,monetarele si inregistreaza incasarile;

-Intocmeste facturi, chitante, procese verbale de predare-primire, bonuri de consum, de transfer si alte ducumente legate de vanzarea produselor societatii

Activitatea se desfasoara la punctul de lucru al firmei,MARCO VET SRL, situat in str.CIMPUL PIPERA nr.115,oras Voluntari, jud. Ilfov.

Program de lucru: 8:00 16:30, luni - vineri

    Aplica acum cu MicroCV
    Mihaela

    Vezi toate anunturile