Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Contabil

SC Ferm Solutions lider de piata in domeniul contabilitatii se extinde si este in cautare de colegi noi.

Contabil - cerințele postului:

- Experiență minim 2 ani in domeniul financiar contabil
- Cunostinte legislative in domeniul contabil-fiscal constituie un avantaj
- Studiile economice constituie un avantaj
- Cunostiinte operare PC, Client Mail (Outlook), folosire motoare de cautare (Google, Internet Explorer etc.)
- Cunostiinte de accesare si folosire a site-urilor de administrare fiscala.
- Cunostinte de HR si Salarizare reprezinta un avantaj
- Cunostiinte avansate suita Office (Word, Excel)
- Persoana organizată, atentă la detalii, cu capacitate de analiza si multitasking
- Gândire analitică și capacitate de identificare si rezolvare a problemelor
- Cunostiinte solide de limba Engleza (citit, vorbit)
- Fire sociabila, cu bune abilitati de comunicare si spirit de echipa
- Persoana integra, comfortabila cu asumarea responsabilitatii muncii, dedicata si proactiva
- Capacitatea de prioritizare si respectare a termenelor limita

Responsabilitatile pozitiei:

- Efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare
- Receptionarea documentelor si rapoartelor in format fizic si electronic, inregistrare, procesare, arhivare
- Operarea cu rigurozitate a documentelor de la clienti si inregistrarea pe diferite criterii specifice activitatii noastre
- Intocmirea evidentelor contabile, calculare taxe, completare tabele de referinta, completare declaratii ANAF
- Intocmirea declaratiilor lunare, trimestriale si a bilanturilor

Avantaje:

Mediu de lucru modern, cu ambient modern si multe facilitati incluse. Curte interioara in aer liber cu terasa si mobilier de gradina (masa, scaune) pentru relaxare si luat masa pe timpul verii.
Echipa profesionista tanara, prietenoasa, deschisa si dornica sa invete
Firma premiata si recunoscuta la nivel national in continua dezvoltare
Instruire si consiliere profesionala permanenta cu suport fiscal si contabil
Posibilitatea de avansare in cadrul societatii in functie de experienta acumulata
Bonusuri corelate cu performanta individuala si de grup.
Salariu negociabil in functie de experienta, capacitati si rezultate

Program 10:00 - 18:30

Locatie Sector 5 Bucuresti, Prelungirea Ghencea

Pentru mai multe detalii va asteptam sa ne contactati la nr. telefon: - intre orele 11.00 - 17.00

    Aplica acum cu MicroCV
    Mirel Tudorache

    Vezi toate anunturile