Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam contabil

Carmangeria Godac angajeaza contabil cu experienta.Candidatul ideal: Persoana sociabila, absolvent/a al/a unei facultati de profil financiar/contabil cu minim 3 ani experienta pe o pozitie similara , cu bune abilitati de comunicare , relationare si utilizare calculator (Outlook, Microsoft Office:Word, Excel);Cunostinte financiar-contabile aprofundate, cunostinte solide privind legislatia in vigoare din domeniul financiar-contabil , fiscal, cunoasterea practicilor contabile ale unei companii de nivel mediu;Capacitatea de organizare i prioritizare a activită ilor cu respectarea termenelor limită ,integritate si corectitudine.
Atributii si responsabilitati:
- Lucrul cu documente specifice: facturi, chitante, bonuri fiscale, dispozitii de plata, instrumente de plata si alte documente ce tin de zona contabilitatii primare;
- Inregistrarea in program a facturilor /Inregistrarea operatiunilor contabile in programul de contabilitate/ Intocmirea de deconturi cheltuieli, componente de solduri, diverse situatii;
- Participa la inventarierea stocurilor de marfa din magazine
- Verifica intocmirea la zi a notelor de intrare-receptie si a conformitatii documentelor contabile primite sau emise ,arhiveaza facturile de vanzari si documentele suport pe baza carora s-a facturat;
- Confirma si inventariaza solduri anuale ale furnizorilor si clientilor
- Arhiveaza documente (facturi si documente suport pe baza carora s-a facturat, extrase, deconturi, registru de casa,etc);
Beneficii:
Contract pe perioada nedeterminata
Pachet salarial atractiv si un mediu de lucru plăcut
Posibilităti de creștere ierarhic și material
Tichete de masa

    Aplica acum cu MicroCV
    Carmangeria Godac

    Vezi toate anunturile