Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajez asistent contabil

Descriere

Candidatul ideal
- persoana DINAMICA, orientata catre rezultate, ORGANIZATA
- deschis in comunicare cu superiorii dar si cu colaboratorii externi, dispus sa duca la indeplinire si task-uri de executie.
- abilitati de analiza si sinteza;
- persoana responsabila, punctuala,
- abilitati de comunicare, atitudine proactiva
- abilitatea de a lucra cu termene limita;
- cunostinte de operare PC (Excel, Word, programe contabilitate);

Descrierea jobului

-verificarea corectitudinii documentelor primare si/sau a lucrarilor de contabilitate;
- comunicare cu partenerii;
- intocmirea de rapoarte si situatii specific activitatii;
- participarea la inchiderea de luna;
- asigura arhivarea documentelor primare;
- participarea activa la realizarea obiectivelor companiei;
- indeplinirea altor sarcini delegate de catre manager
- bursa de transport
- elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;
- respecta si intelege standardele companiei

Beneficii:
- program de lucru flexibil;
- oportunitati reale de promovare si dezvoltare;
- dezvoltarea competentelor profesionale prin lucrul alaturi de un mentor (senior);
- locatie accesibila

Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon

    Aplica acum cu MicroCV