Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Economist/Functionar Administrativ

Repostat automat

Suntem o companie de transport si recrutam economist/functionar administrativ.

Esti candidatul ideal daca:
ai studii universitare specialitati economice
foarte bune abilitati de organizare si planificare;
capacitatea de a prioritiza munca in conditii de stres;
esti atent la detalii;
utilizezi cu succes pachetului de programe Microsoft Office;
ai bune abilitati de comunicare si iti place sa lucrezi in echipa;

Abilitati:
Corectitudine
Rapiditate, flexibilitate
Ordonat, diciplinat
Capacitate de comunicare,
Rezistenta la stres si efort
Precizie, seriozitate

Responsabilitati:
- preluare comenzi de la dispeceri;
- inregistrarea comenzilor de transport;
- solutionarea cererilor venite de la clienti;
- expediaza catre clienti facturile emise;

Limba engleza minim nivel mediu.
Disponibilitate la program prelungit

Oferim

Posibilitate de dezvoltate a unei cariere.
Posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere si dinamice.
Salar motivan, peste media pietei.

Daca te regasesti in descrierea de mai sus aplica aici sau transmite CV-ul tau la adresa
Detalii suplimentare la numarul de telefon:

    Aplica acum cu MicroCV