Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Manager Echipa cu experienta

Descriere
Cerinte

* Fire sociabila, comunicativa, energica si orientata catre lucrul cu clientii;
* Se considera avantaj experienta in coordonarea de echipe
* Program flexibil de lucru 8 ore/zi; (10-19)
* Permis de conducere categoria B, fara evenimente,autoturism personal.
* Abilitati de operare PC;
Responsabilitati
* Recrutarea, coordonarea si controlul unei echipe de Consultanti de Credite;
* Instruirea echipei de Consultanti de Credite aflata in subordine in ceea ce priveste activitatea zilnica;
* Activitatilor de marketing din zona alocata;
* Vizitarea clientilor din portofoliu;
*Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei;
Alte informatii
*Mediu de lucru dinamic intr-o companie multinaționala
*Salariu fix plus bonusuri lunare de performanta, (venituri peste medie)
*Oportunitatea de avansare
-decontare combustibil
-telefon de serviciu
-asigurare medicala privata.
Relati la nr.

    Aplica acum cu MicroCV