Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Finante contabilitate Bucuresti Companii Disponibil imediat Disponibil din: 2020-03-07

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 15

    Te vrem in echipa noastra

    Colector principal Cerințe: Ofera suport clientilor sau Consultanților de Credite, ce intampina probleme de colectare, cu scopul de a colecta complet sau parțial debitele si dobânzile cumulate; Colecteaza, administreaza și preda corespondența purtată cu clienții care au întârzieri. Condiții: studii minim bacalaureat; disponibilitatea de a colabora in baza unui PFA Responsabilități: - Participă la planificarea, elaborarea și realizarea acțiunilor legale împotriva clienților care au întârzieri; - Ofera consultanta legat de calitatea procedurilor de gestionare a clienților care au întârzieri. Sistem de plata motivant, functie de performanta.

  • 5

    iCredit își mărește echipa

    Angajăm Manager echipă, Consilieri credite, Casier, Colector principal, pentru birou București sector 4 și Ilfov (localități limitrofe). Cerințe obligatorii: - minim studii medii - disponibilitate deplasări teren - permis conducere cat.B (manager echipa)

  • 2

    Angajam Gestionar-Contabilitate primara in Restaurantul Stradale U Center

    RESTAURANT STRADALE WILLBROOK ISI MARESTE ECHIPA Locatii : Restaurant U CENTER- Str. Serban Voda, nr. 206, sector 4, Bucuresti. Posturi disponibile: Angajam Gestionar cu cunostinte in contabilitate primara- operator introducere date calculator in Restaurant U CENTER Cautam persoana cu cunostinte calculator si experienta in contabilitate primara, introducere date in soft gestiune, inregistrare facturi, nir-uri, avize transfer, comenzi furnizor. Nu implica si manipularea marfii. CE CAUTAM: -Persoane atente la detalii, -Rabdatoare, -Organizate -Calificat -Studii medii superioare -Punctuale -Responsabile -Comunicative -Cooperante -Cu experienta CE OFERIM: -Contract de munca pe perioada nedeterminata -Masa asigurata -Pauza de masa -Program de luni pana vineri -Program de la ora 7:00-15:00 ( full-time 8h) -Bonusuri in functie de performanta -Posibilitate de avansare in cadrul companiei -Sarbatori legale libere - 21 de zile de concediu CINE SUNTEM NOI? Noi suntem echipa STRADALE cu 25 locatii deschise in Bucuresti si peste 300 angajati, in Cluj 5 locatii cu 70 angajati si o locatie la Timisoara. Street food, live cooking si felurile tale preferate, reinterpretate = Stradale, restaurantul tau pentru breakfast și lunch. Echipa Stradale reinventează în fiecare zi preparatele tale preferate, pentru o pauză de prânz delicioasă. Fiecare membru al echipei are o pasiune, fie că este vorba despre grătar, fie despre dulciuri, iar împreună sunt combinația perfectă de pasiune și experiență IA-TI ZAMBETUL PE BUZE SI HAI SA FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRA !!!

  • 2

    Firma de contabilitate sector 1 Bucuresti angajeaza contabil expert contabil

    Responsabilități: - preluare si procesare documente de la clienti; - arhivare documente; - prelucrare informatii pana la obtinerea corecta a balantei si intocmirea bilantului si a situatiilor financiare; - verificarea jurnalelor de vanzare cumparare, situatii clienti furnizori, banca, etc.; - alte operatiuni si situatii solicitate in activitatea financiar-contabila; - relatia cu clientii. Calificări: - absolvent de liceu colegiu facultate cu profil de contabilitate; - cunostinte solide in domeniul contabilitatii; - cunostinte word, excel, internet; - seriozitate, lucru in echipa. Avantaje: - cunostinte Saga; - absolvirea unui liceu colegiu economic; - membru CECCAR. Asteptam CV la adresa:

  • Angajam Contabil Senior - Bucuresti Sector 6

    DESCRIERE Societate de contabilitate din Bucuresti Sector 6 angajeaza: Contabil Economist contabil Candidatul Ideal : Studii economice superioare. Minim 5 ani experiență în cadrul unei societăți de contabilitate sau în cadrul unui departament de contabilitate; Cunoștințe solide de legislația fiscală și contabilă; Proactiv pentru a rezolva spețe fiscale; Atenție la detalii și precizie în efectuarea calculelor, cu acuratețe în prelucrarea documentelor; Abilități avansate de utilizare a programelor de contabilitate Win Mentor Saga Cunostinte PC - Microsoft Office; Atitudine pozitivă, abilități de comunicare și colaborare eficientă în echipă; Disponibilitate de a lucra la biroul nostru. Descrierea jobului Primește, verifică și înregistrează în contabilitate documentele contabile în conformitate cu normele contabile; Înregistrează corect și în timp util operațiunile financiar-contabile; Întocmește și verifică state de plată și documente pentru partea de administrare de personal, D112. Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale; Menține comunicarea cu superiorii; Alte activități specifice domeniului de salarizare și contabilitate. Oferim salariu motivant, stabilit in functie de cunostinte si experiență în urma interviului. Persoanele care doresc sa candideze pentru acest post, sunt invitate sa ataseze un CV cat mai detaliat.

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Bucuresti