Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite

Salon de coafura Dumbravita cauta colegi in domeniu beauty

Specificații
Numele companiei SC STUDIO DELIA SRL
Meserie coafor - frizer
Tip job full time
Descriere

Pentru angajare

Candidatul Ideal

Salon coafura,Studio Delia din Dumbravita,caută un coleg sau o colegă hairstylist si cosmeticiana,cu cel puțin 2 ani experiență.

Sunt necesare:

- cursuri acreditate de calificare în domeniu
- stăpânirea tehnicilor de colorare și a celor de tuns

Ne dorim o persoană serioasă, punctuală, organizată și care se poate adapta unui mediu de lucru de nivel înalt, cu o clientelă selectă.

Descrierea jobului
Executarea serviciilor de colorare (vopsit normal balayage), tuns, aplicat tratamente și coafat perie(volum,drept) ,coafat special(evenimente).

Pachetul salarial și beneficiile vor fi discutate la interviu.

Oferim un mediu de lucru relaxant și creativ, care să transforme venirea în echipa noastră într-o evoluție importantă în cariera persoanei care va fi selectată, în urma interviului.
Descrierea companiei
Înființat în 2011, salonul Studio Delia propune clienților o experiență de hairstyling diferită de tot ce au încercat până acum. Manageriat de Delia Urdes, colegii se vor bucura de un cadru intim (departe de atmosfera saloanelor aglomerate și zgomotoase), de produse de top și de un know-how acumulat în peste 20 ani de practică în domeniu.
Pe canelele noastre de Social Media (Delia Urdes Salon)pot fi văzute toate transformările deosebite care au loc, zi de zi, în salon.
În prezent,Studio Delia se află într-un proces de extindere a echipei, într-un cadru in care se pune accent seriozitate, pe profesionalism, concentrare în obținerea unor rezultate care sa fie mereu mai bune și dorința de a performa și de a creste în acest domeniu.
Pentru detalii sunati la numarul de telefon afisat sau trimite-ti e-mail.

Anunțuri recomandate

Delia

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul