Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Giurgiu Mihailesti

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 2

    Societatea CIVITAS angajeaza agenti securitate pentru obiective in Bucuresti!! ASIGURAM TRANSPORT GRATUIT!!! Oferta: - salariu atractiv plus tichete de masa - toate sporurile + orele suplimentare calculate conform legii - plata la timp a salariului - echipament de lucru adecvat solicitarilor si cerintelor beneficiarilor - contract de munca in conditiile legii - alte beneficii in functie de performanta Cerinte post: • disponibilitate de lucru in ture 12/24; • atestat profesional de agent securitate, reprezinta un avantaj; Pentru mai multe informatii: 0733 508 573 .

  • 4

    Camin pentru batrani angajeaza personal ingrijire. Caminul se afla situat in Oras Mihailesti, Jud Giurgiu.

  • Echipa noastra isi cauta coleg/colega ! Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de o echipa tanara si dinamica intr-un spatiu modern si bine echipat, da-ne un semn si poate vei fi chiar tu persoana de care noi avem nevoie! Angajam frize/frizerita - in Mihailesti, judetul Giurgiu, vis-a-vis de restaurantul La Oloiu. Candidatul ideal: - persoana placuta, pasionata de meseria sa; - disciplinat(a) si cu atentie sporita fata de clienti; - atitudine pozitiva, bune abilitati de comunicare si relationare; - capabil(a) sa munceasca in echipa si sa intretina o atmosfera placuta si calda in interiorul salonului atat fata de clienti, cat si fata de colegi. Ce castigi daca faci parte din echipa FOREVER YOUNG BS: - Salariu 100 lei / zi lucrata - Bonus pentru angajatul lunii - 200 lei - Bonus 50 lei / fiecare abonament incheiat clientilor . Astfel pentru 5 abonamente incheiate clientilor in fiecare luna ai un bonus de (5x50 lei) - 250 lei - Carte de munca 8h (full time) - 20 zile / concediu de odihna / an - Zile libere platite de sarbatori legale (ex: Paste, Craciun, 1mai, etc) Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, ambitioasa care munceste dar se si distreaza, asteptam CV-ul tau pe adresa de email forever_young.bs arond yahoo.com si pentru detalii ne poti contacta la numarul de telefon din anunt sau 0760609546.

  • Pentru că firma este în creștere,avem nevoie de o persoană care să ocupe poziția de Agent Vânzări. Cerinte:Să fie organizată și ordonată ,punctuală,atentă la detalii,dispusă să învețe continuu, harnică ,Să știe engleza la nivel mediu-avansat,Studiile universitare nu sunt obligatorii Ce faci:Administrezi și dezvolti portofoliul de clienți Prezintă, promovează și vinde produsele Urmărește realizarea planului de vânzări Participă la negocieri, întocmește contractele, monitorizează derularea și finalizarea acestora Pregătește documentele necesare întâlnirilor cu clienții ; Salariu fix+bonusuri în funcție de performanță . Dacă vrei sa faci parte din echipa noastra asteptam mesaj aici sau ne poti contacta la telefon - 724475050

  • Tractari auto ieftine Bucuresti 24/7 Tractari auto ieftin ilfov Platforma tractari auto avariate defecte Tractari autostrada A1 A2 A3 Dn1 e85

  • 1

    Responsabilitati: secretariat Experienta: Nu este necesara; Cerințe: abilitați in lucru cu cifrele; Experiența in lucrul cu SAGA reprezintă un avantaj; Programul de lucru este de 8 ore/zi de luni pana vineri; Perioada contractuala nedeterminata; Posibilitati de promovare; Locatia biroului este in Mihailesti jud Giurgiu, transportul de la Cora Alexandriei pana la birou este asigurat de catre firma .

  • Salveaza cautarea