Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Stivuitorist-Depozit materiale de constructii

Specificatii
Numele companiei Teamland
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Locuri vacante 6-10
Disponibil din 2020-12-02
Disponibil imediat da
Descriere

Candidatul ideal
- Studii medii finalizate;
- Atestat ISCIR vizat pe anul in curs;
- Experienta in manevrarea stivuitorului cu lame frontale;
- Experienta in gestiune si depozitare
- Disponibilitate de a lucra in schimburi;
- Capacitate de organizare

Responsabilitati
- Descarca ,depoziteaza si incarca materialele si materiile prime;
- Asigura o inregistrare exacta a intrarilor si iesirilor din punct de vedere cantitativ;
- Inspecteaza marfa ambalata si camionul care face livrarea.
- Mentine un program regulat de curatenie a depozitului
- Este responsabil de buna intretinere a echipamentelor din dotare, verifica si completeaza fisa de verificare a utilajelor
- Respecta si se conformeaza procedurilor interne, privind calitatea

Beneficii:
-Contract de munca pe perioada nedeterminata;
-Salariu 2100 LEI NET;
-Tichete de masa 300 LEI (15 LEI valoarea tichetului)
-Asigurare medicala la clinica privata;

Program de lucru de luni pana vineri in doua schimburi:
I. 6:30-14:30
II. 14:30-22:00

Punctul de lucru este situate pe Soseaua de Centura a Bucurestiului zona Pantelimon. Transportul este asigurat din urmatoarele zone :
1.Bucur Obor Soseaua Colentina-Voluntari-Fabrica
2.Bucur Obor-MegaMall-Piata Delfinului-Soseaua Pantelimon-Complex Lebada-Biserica Pantelimon-Fabrica

    Aplica acum cu MicroCV
    Adrian Stancu

    Vezi toate anunturile