Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam hostess

Descriere

Recrutam hostess pentru zona de club/cafenea/ounge.

Candidatul ideal:

- abilitati foarte bune de relationare si comunicare cu clientii;
persoana ordonata, deschisa, orientata catre client, cu atentie distributiva.
- cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj dar nu este obligatoriu.

Responsabilitati

- intampina oaspetii intr-o maniera ospitaliera
- se ocupa de indeplinirea cererilor clientilor si de furnizarea serviciilor disponibile prin colaborarea cu angajatii
- informeaza corect oaspetii cu privire la serviciile oferite
- efectueaza rezervari
- se informeaza permanent asupra actiunilor si activitatilor ce au loc

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu atractiv;
- comisoane

Pentru inscrieri va rugam sa atasati aici 2, 3 poze si numar de contact.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.