Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Ilfov Dragomiresti-deal

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Ofer cazare gratuita. Banii ii primiti in functie de preferintele dvs.(ii puteti primi la sfarsitul programului sau la sfarsitul saptamanii). Ofer intre 120 si 150 RON pe zi.

  • Ofer cazare gratuita. Banii ii primiti in functie de preferintele dvs.(ii puteti primi la sfarsitul programului sau la sfarsitul saptamanii). Ofer intre 120 si 150 RON pe zi. Pentru mai multe detalii sunati la nr. 0769961470 .

  • Urgent angajam agenți de securitate din Bolintin Deal ,Bolintin Vale,Dragomiresti,joița,Crivina

  • Urgent angajam agenți de securitate pentru Depozitul Altex Ciorogarla,Dragomiresti Deal,Dragomiresti Vale,Bolintin Deal si zonele limitrofe

  • Firma de securitate angajează agenți de securitate pentru Depozitul Altex Dragomiresti Deal ,Dragomiresti Vale,Bolintin Deal, Joita

  • Cautam electricieni si mecanici pentru fabrica PepsiCO din Dragomiresti Deal. Program in schimburi; Transport asigurat; Spor de noapte si de weekend; Ore suplimentatre platite dublu. Pentru cei interesati, astept cv-uri la adresa de mail:

  • Cautam operatoru linie productie pentru fabrica PepsiCO din Dragomiresti Deal. Disponibilitate pentru program de 12h si in schimburi. Experienta minima in domeniu. Oferim: Transport asigurat; Bonuri de masa; Bonuri de vacanta; Spor de noapte, de weekend; Ore suplimentare platite dublu.

  • Caut 2 sau 3 baietii pentru a lucra in constructii si sa se si priceapa cit de cit Ame ajari interioare si exterioare

  • Responsabilitati: -Raspunde de asigurarea intretinerii si reparatiilor utilajelor si masinilor din fabrica -Raspunde de lucrarile diverse cu caracter mecanic din sectia de productie -Raspunde de activitatea de intretinere, schimbare, reparatie si interventie la nivelul echipamentelor -Urmareste functionarea echipamentelor la parametri tehnici corespunzatori -Repara echipamentele in cazul aparitiei unor defecte accidentale la utilaje Cerinte: -Studii medii liceale sau profesionale -Disponibilitate pentru lucrurl in doua schimburi (06:30-14:30 / 14:30-22:30) -Experienta in zona mecanica reprezinta un avantaj -Seriozitate, atentie la detalii, perseverenta Se ofera: -Salariu atractiv -Bonuri de masa -Abonament medical -Prime de Paste si Craciun -Contract nedeterminat -Pentru cei fara experienta se ofera instruire la locul de munca -Se ofera transport gratuit pana la fabrica din zona metroului Pacii (sediul companiei se afla in zona Dragomiresti)

  • SC Kralex Food Solutions Technologi SRL Angajam baieti pentru depozit industria alimentara. Incarcat , descarcat si ambalare. Program 8 ore de luni pana vineri . Sarbatorile legale libere. Punct de lucru Dragomiresti Deal Ilfov. la KM 13 autostrada A1. Carte de munca pe perioada nedeterminata. Suntem o echipa de oameni tineri in cautare de colegi noi. Pregatirea se face la locul de munca. Salariul 2000 net

  • PepsiCO Romania angajeaza stivuitoristi pentru fabrica din Dragomiresti Deal. Oferim: Salariu+bonuri de masa 15 lei; Tichete cadou 70 lei; Transport asigurat; Spor de noapte 25%; Ore suplimentare 200%; Asigurate medicala.

  • Service auto multimarca, cautam mecanic auto cu experienta, salariu in functie de competente, bonus in functie de performanta, masa de pranz asigurata de angajator.

  • Candidatul ideal - autorizatie ISCIR - incepator / experienta profesionala constitue un avantaj in manipularea stivuitoarelor - disponibilitate la program prelungit , precum si deplasari -indemanare , simt practic, perseverent , onest , responsabil - cunostiinte mecanica , electrica Pentru detalii va rugam sa ne contactati la nr. de tel. 0735.012.536 . Descrierea jobului - incarca / descarca utilajele si echipamentele din/in mijloacele de transport - verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii si urmareste ca aceasta sa fie permanent in stare buna de functionare - participa la activitatile curente din garaj

  • Salveaza cautarea