Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam inginer proiectant instalatii

Descriere

Candidatul ideal

Ce căutăm:
Căutăm un Inginer Proiectant Instalații HVAC care să se alăture echipei noastre din Cluj-Napoca sau Târgu Mureș pentru a lucra pe proiectele clienților noștri din Europa de Vest.

Cum ști că ești potrivit pentru a te alătura echipei?
1. Experienţă de minim 3 ani în domeniul proiectării de instalații HVAC, în domeniul industrial sau pe alte proiecte de anvergură
2. Cunoștințe CAD (de preferat REVIT)
Descrierea jobului

Ce beneficii îți oferim:
1. Specializare în softuri de proiectare pecum HVAC ca, Plancal Nova și Tricad Microstation integrate in sistem BIM
2. Oportunitatea de a vă îmbunătăți abilitățile tehnice prin contribuția adusă pe proiectele mari
3. Un mediu de lucru tânăr, relaxat, cu o atitudine pozitivă

Cum aplici:
Trimite-ne C.V.-ul tău, pe adresa și menționează în email dacă aplici pentru Cluj-Napoca sau Târgu Mureș.

Descrierea companiei

Cine suntem:
TBE TECHNOLOGIE este o companie cu capital privat românesc, activă pe piață încă din 2011, care oferă servicii complete de proiectare instalații pentru construcții în domeniile civil și industrial pentru clienți exclusiv din Germania, Austria și Elveția.
Am dezvoltat parteneriate puternice cu numeroase companii din Europa, proiectând sisteme de încălzire, ventilație, climatizare și sisteme sanitare durabile.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.