Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajez Inginer Constructii Civile

Angajam inginer constructor pentru santier zona Militari , structuri rezistenta si finisaje.

CERINTE:

- Absolvent de studii superioare construcțiilor civile ;

- Experiență profesională relevantă în lucrări de construcții civile de minim 5 ani;

- Bune capacități de organizare și planificare activități de construcții;

- Cunoștinte de legislație specifică și cunoașterea tehnologiilor de execuție din cadrul șantierului;

- Cunoștinte operare PC, pachet Ms Office de bază,AutoCad.

-Permis Cat. B

DESCRIERE JOB

- Inginerul constructor se subordonează Șefului de șantier, răspunde de buna executare a lucrărilor încredințate și de respectarea termenelor stabilite în funcție de graficele de execuție.

Sarcini și atribuții:

- Planifică și organizează activitățile desfășurate de catre echipele de muncitori din subordine cat și subantreprize în scopul realizării proiectului în conformitate cu specificațiile tehnice;

- Coordonează zilnic personalul din santier

- Verifică calitatea lucrărilor executate;

- Propune soluţii tehnice pentru toate problemele ivite pe parcursul execuţiei lucrarilor

- Întocmește necesarele de materiale și echipamente (beton, oțel beton etc.);

- Participă activ în fazele determinante ale proiectului și oferă consultantă tehnică pe tot pracursul implementării.

OFERIM

- Pachet salarial atractiv (fără întârzieri la plată);

- Stabilitate la locul de munca, proiecte pe termen lung ;

- Seriozitate și profesionalism.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.