Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajez Tehnolog Chimist

Locatie:Popesti-Leordeni, Sos Oltenitei nr 181, incinta Danubiana (fosta fabrica de anvelope)

Ne dorim ca tu:

Să ai bune cunoștințe teoretice în domeniul absolvit;
Să fii comunicativ și dornic de a învăța lucruri noi în fiecare zi;
Să ai abilități de organizare, planificare și coordonare;
Să ai un spirit dezvoltat pentru a lucra în echipă;
Să ai o atitudine pozitivă, proactivă și orientată către obținerea de rezultate.

Te vor ajuta:

Cunoștințele de limba engleză;
Experiența într-un departament tehnic.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:

Programarea și întreținerea utilajelor și instalațiilor existente;
Montarea și punerea în funcțiune a utilajelor noi;
Planificarea și organizarea producției;
Alocarea eficientă a tuturor resurselor necesare (materiale, utilaje, resurse umane etc.)
Efectuarea controalelor de calitate;
Participarea la reglementarea şi standardizarea modului de lucru;
Propunerea unor soluții pentru optimizarea procesului de producție.

Iti putem oferi:
Pachet salarial motivant si tichete de masa
Contract de munca pe o perioada nedeterminata
Dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic
Sustinere in finalizarea studiilor, daca este necesar
Cazare pentru cei care sunt din provincie
Program de munca: L-V 07:00-16:00, S-D Liber
Orar pentru contact 07:00 - 15:00

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.