Trimite

Cititor Contoare Gaz - Sibiu

Descriere

Experienta:minima pe un post similar

Studii: medii

Descrierea postului :

• Citirea contoarelor de gaz pe zona alocata in termenul stabilit;
• Incarcarea si descarcarea terminalelor;
• Identificarea contoarelor nefunctionale si rapoartarea lor.
• Citirea corecţiilor care apar;
• Identificarea reţelelor de gaze naturale şi a instalaţiilor de utilizare gaze natural; neconforme sau a consumului
fraudulos de gaz.

Competente si abilitati:

• Cunostinte privind aparatele de masurare a gazelor naturale;
• Cunostinte minime de informatica (IT);
• Un nivel ridicat de etica de lucru si integritate morala;
• Bune abilitaţi de organizare si gestionare a timpului;
• Capacitate de a stabili bune relatii de lucru si de a comunica eficient;
• Spirit de iniţiativă, creativitate şi flexibilitate;
• Posesor permis de conducere categoria B - obligatoriu.

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Pachet salarial competitiv;
• Bonusuri pentru performanta;
• Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.;
• Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.