Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

INGINER CALITATE

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:
• Studii superioare tehnice;
• Cunostinte generale de metrologie, calibrari interne si externe, MSA;
• Cunostinte de limba engleza;
• Cunostinte de limba spaniola reprezinta avantaj;
• Capacitate buna de organizare, abilitati de relationare;
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Experienta in utilizarea pachetului MS Office;
• Experienta in domeniu reprezinta avantaj.

RESPONSABILITATI:
• Realizarea analizelor complete de probe, dimensionale si functionale pentru noi proiecte si rapoarte;
• Realizarea testelor functionale –control productie;
• Calibrarea echipamentelor de laborator, mentinerea si repararea , documentatia aferenta de validare;
• Calibrarea si intretinerea echipamentelor de masurare si control din productie/mentenanta;
• Planificarea testelor pentru teste statice si dinamice;
• Validarea de procese, utilaje si probe;
• Redactarea documentatie/rapoartelor necesare calitatii;
• Analiza pieselor neconforme, utilizand specificatile din dosarul clientului;
• Colaborarea cu inginerul de proces/productie la imbunatatirea procesului de productie si testare;
• Atitidine productiva in ceea ce priveste procesul de imbunatatire continua si calitativa.

BENEFICII:
• Salariu motivant;
• Tichete de masa;
• Transport;
• Al 13-lea salariu;
• Dezvoltare in cariera.

Date de contact:
Adresa: Parc Industrial Selimbar, DN1, km 302, Selimbar, jud. Sibiu,
Telefon: 0732530923
Email: dalia.baciu@cauchometal.com
Web: www.cauchometal.com

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.