Trimite

Inginer constructor ( Șef punct de lucru/Șef șantier)

Descriere

Candidatul ideal:

- seriozitate/responsabilitate
- loialitate
- hotărâre
- adaptabilitate
- autocontrol
- atitudine pozitivă
- răbdare
- capacitate de orientare și comunicare
- peste un an de experiență în muncă

Descrierea jobului:

- studii superioare tehnice în domeniul construcțiilor C.C.I.A. sau C.F.D.P.
- operare PC: Word, Excel
- experiența constituie un avantaj.

Descrierea companiei:

S.C. ȘTEF INVEST S.R.L. este o firmă dinamică, specializată în furnizarea de soluții complete pentru lucrări în construcții. Prezentă pe piață din anul 2003, o plasează în categoria firmelor de construcții care promovează calitatea, atât din punct de vedere al execuției lucrărilor, cât și a materialelor folosite.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.