Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Inginer în industria lemnului HUEDIN

Infomunca recrutează inginer în industria lemnului pentru unul din clienții săi din Huedin.
Atribuții:
- proiectare lucrări tâmplărie din lemn
- comandarea necesarului de materiale de la furnizor
- lansarea și urmărirea comenzilor în producție

Beneficii:
- transport decontat în totalitate
- bonuri de masă
Program: L-V 08:00-16:30 (30 de min pauză de masă)

Cerinte
- studii superioare
- cunoștiințe operare autoCAD 2D/3D - nivel avansat
- carnet de șofer cat. B
- spirit analitic şi atenţie la detalii
- experiență în producția ferestrelor din lemn - avantaj
- cunoașterea lb. maghiare - avantaj

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Roxana Faur

    Vezi toate anunturile