Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Instalator autorizat A.N.R.E Gaze naturale PGD

Descriere

Candidatul ideal
- Educaţie necesară: Studii Superioare tehnice - Absolvent Facultatea de Instalatii Bucuresti sau Universitatea Petrol si Gaze Ploiesti - Specializarea Inginer
- Autorizat A.N.R.E. gr. PGD, PGIU;
- Experienta in domeniul gazelor naturale minim 3 ani
- Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie: Ord.32/ 2017 cu modificarile uterioare, Legea gazelor 123/2012 cu schimbarile in vigoare ; Ordinul 89/2018 (modificare NTPEE 2008).
- Abilitati foarte bune de lucru individual, cat si in echipa, auto-organizare;

Abilitati:

Cunostinte in proiectarea sistemelor de distributie si a instalatiilor de utilizare a gazelor naturale;
- Operare PC: AutoCAD, Word, Excel;
- Corectitudine, tenacitate, seriozitate, bune abiitati organizatorice, coordonare activitate proiectare;
- bune cunostinte legislative;
- Capacitate de analiza, sinteza si lucru in echipa.

Principalele responsabilitati :

- Intocmeste masuratori pe teren – relevee- stabiilrea solutiilor de alimentare;
- Intocmeste documentatia tehnica ;
- intocmire memorii tehnice, breviare de calcul, liste de cantitati lucrari, devize.
- Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
- Permis de conducere cat. B;

Descrierea companiei
S.C. 4 Utility Networks S.R.L. este o societate cu capital privat romanesc din anul 2018. Obiectul principal de activitate il reprezinta proiectarea si executia instalatiilor de gaze, termice si sanitare si dorim sa oferim cele mai bune servicii de revizii și verificări ale instalațiilor interioare de gaz prin personal autorizat.
Isi va desfasura activitatea in principal in Bucuresti, jud. Ilfov, Giurgiu, Prahova si in urma solicitarilor concrete.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.