Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Inginerie Giurgiu

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Societatea CIVITAS angajeaza agenti securitate pentru obiective in Bucuresti!! ASIGURAM TRANSPORT GRATUIT!!! Oferta: - salariu atractiv plus tichete de masa - toate sporurile + orele suplimentare calculate conform legii - plata la timp a salariului - echipament de lucru adecvat solicitarilor si cerintelor beneficiarilor - contract de munca in conditiile legii - alte beneficii in functie de performanta Cerinte post: • disponibilitate de lucru in ture 12/24; • atestat profesional de agent securitate, reprezinta un avantaj; Pentru mai multe informatii: 0733 508 573 .

  • Societate angajeaza: Inginer drumuri cu experienta de minim 10 ani absolvent al facultatii de drumuri si poduri, Cerinte: sa intocmeasca cartea tehnica,devize oferta,verificare si coordonare personal muncitor,materiale ,utilaje etc Se ofera masina de serviciu. Salariu atractiv se negociaza la sediul firmei . Societatea se afla in Bolintin Vale

  • RESPONSABILITATI: - sa cunoasca si sa aplice procesul tehnologic de intretinere si reparare pentru activitatea pe care o presteaza la locul de munca; - sa citeasca documentatia aflata pe suport fizic sau electronic; - sa-si asume raspunderea prin semnatura pe documentele care atesta efectuarea lucrarii; - sa cunoasca sa utilizeze numai echipamentele de diagnosticare pentru care a fost instruit si care intra in profilul sau de activitate; - sa utilizeze piesele si materialele numai pentru lucrarile dispuse in procesul de intretinere si reparare; - sa efectueaze operatiunile de intretinere a utilajelor din dotarea statiei conform cerintelor producatorului; - sa informeaze sefii ierarhici cu privire la orice modificare aparuta care poate afecta buna functionare a statiei. CERINTE - atestat valabil clasa II si III - cunostinte despre utilaje, dispozitive si aparate de masura care se folosesc in cadrul unei statii ITP. OFERTA: - Contract perioada nedeterminata. - Se asigura transportul pentru persoanele din afara orasului BOLINTIN VALE. -Tichete de masa -Bonus de fidelizare

  • Angajam Inginer constructor Firma de constructii cu lunga activitate in domeniul constructiilor civile si industriale ,angajează INGINER CONSTRUCTOR. Pentru mai multe detalii ,va asteptam la telefon :0765119383 Salariu atractiv +bonusuri

  • Salveaza cautarea