Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Inginerie Ilfov Glina

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • SC MANDY FOODS INTERNATIONAL SRL Isi mareste echipa, vino si tu alaturi de noi, Responsabilitati: urmareste respectarea programarilor de productie; coordoneaza activitatea din sectia de productie; calculeaza consumurile si evalueaza pierderile; etc NUMAR DE CONTACT : 0742 224 682

  • Tehnolog in industria alimentara. Responsabilitati: urmareste respectarea programarilor de productie; coordoneaza activitatea din sectia de productie; calculeaza consumurile si evalueaza pierderile; etc Nr. de contact : 0742 224 682

  • Echipa SC MANDY FOODS INTERNATIONAL SRL isi mareste echipa, Avem nevoie de un Inginer tehnolog in industria alimentara. Responstabilitati: - Dezvolta si optimizeaza permanent retetele actuale. - Asigura si evalueaza consumurile specifice de materii prime/ materiale. - Gestioneaza cantitativ si calitativ stocurile de materii prime, - Seriozitate, atentie sporita la detalii. Oferim: - transport asigurat, Piata Sudului, Maxi Taxi 145, - Pranz Asigurat - Salariu atractiv.

  • Echipa MANDY FOODS angajeaza Inginer tehnolog in industria alimentara. Responsabilitati: - urmareste respectarea programarilor de productie; - coordoneaza activitatea din sectia de productie; - calculeaza consumurile si evalueaza pierderile; etc Compania ofera - o masa/zi - transport asigurat de la Piata Sudului ( maxi taxi 154) - contract de munca pe perioada nedeterminata ZONA / COM. GLINA, JUD. ILFOV nr. de contact 0753 021 361 / 0742 224 682

  • RESPONSABILITATI: • Raspunde de calitatea produsului finit in limitele admisibile conform normelor recunoscute in domeniu; • Raspunde si gestioneaza personalul din subordine in ceea ce priveste indeplinirea corecta si la timp a atributiilor mentionate in fisa postului • Colaboreaza cu celelalte departamente in scopul mentinerii procesului de productie la nivelul cerintelor tehnologice; • Efectueaza control tehnic de conformitate la receptie pe flux si la final; • Intocmeste note de neconformitate; • Organizeaza si conduce activitatea din cadrul compartimentului CTC, urmarind realizarea obiectivelor privind siguranta si calitatea alimentelor Persoana de contact : 0742 224 682/0753 021 361

  • Salveaza cautarea