Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Inginerie Valcea

Categorii

Judete

Localitati

Pret
  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajam inginer industria alimentara la Fabrica de Conserve Raureni - Rm Valcea. Cerinte: - absovent studii superioare profil industrie alimentara - disponibilitate pt lucru in schimburi - abilitati de organizare, planificare, comunicare Responsabilitati: - coordoneaza si supravegheaza activitatea de productie in zona de responsabilitate - planificare productie - standardizare mod de lucru.

  • Studii superioare Experienta in domeniu Contractul de munca este pe perioada nedeterminata

  • Responsabilitati: - supravegherea instalatiilor; - alimentarea instalatiilor cu materie prima; - reglarea utilajelor si a instalatiilor in vederea functionarii in conditii optime; - asigurarea curateniei si a ordinii la postul de lucru; - manipularea marfii ambalate. Cerinte: - studii medii in domeniul tehnic; - experienta in supravegherea si efectuarea reglajelor la instalatii si echipamente; - persoana interesata sa invete si sa aplice corect modul de functionare al instalatiilor; - persoana responsabila, implicata si atenta la detalii. *Contact: recrutare@jobpartner.ro sau 0741170489

  • 1 / 1 Operator CNC _Freza Descriere MATEC CNC TECHNIK angajeaza OPERATORI CNC pentru strung sau freza Descrierea jobului: • Operare mașini CNC – strunguri sau freze cu comenzi FANUC; • Program de lucru in 3 schimburi (8 ore / zi); • Rulează programul CNC pe maşina cu comandă numerica conform instrucţiunilor de operare; • Realizeaza diferite repere dupa un desen tehnic, face corectiile necesare; • Cunoaste, utilizeaza si intretine instrumentele de masura si control; • Măsoară şi verifică piesele folosind instrumentele de măsură; conform cerinţelor tehnice; • Completeaza documentele referitoare la productie; Cerințe: - bune cunostinte de interpretare desen tehnic; - experinta de minim 1/2 ani in domeniu constituie avantaj in negocierea salariului; - abilitati de operare a masinilor CNC; - spirit de initiativa, creativitate; - abilități minime de operare P.C.; Oferim: - salariu net de la 2400lei la 3000 lei net, negociabil in functie de nivelul de cunostinte tehnice si experienta; - tichete de masă (10 lei bucata / zi lucratoare); - spor ore noapte pana la 40%; - spor ore suplimentare de 75%; - prima de prezenta 200 lei net; - contract de muncă pe perioadă nedeterminată; - transport asigurat din Sibiu, Cisnadie, Selimbar, Vestem, Ocna Sibiului; - cazare pentru operatorii din alte judete; Va asteptam direct la sediul firmei din Sura Mica, Parcul Industrial, Parcela 22, zilnic intre orele 9 -16 sau contactati-ne telefonic la numarulsau telefon fix)

  • Societatea ENERGOMONTAJ S.A. – Sucursala Portile de Fier Slatina – Punct de lucru Rm.Valcea cu sediul in str.Calea Bucuresti, nr.235 (Goranu), angajeaza Inspector in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca pentru lucrari in santier din Rm.Valcea si in tara . Se asigura transport, cazare, bonuri de masa, program de lucru extins cu orele suplimentare platite 175% si sistem de premiere in functie de realizari. Informatii suplimentare la telefon nr.0758834436 Fax nr. 0250/ 742169

  • Salveaza cautarea