Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Anglia - asistente medicale. Ingrijitori. Fara taxe. Fara comisioane.

Descriere

Candidatul ideal
Angajatorii din Anglia solicita persoane disponibile pentru contracte pe termen mediu si lung: asistenti medicali care detin numarul PIN, asistenti medicali in asteptarea numarului PIN si ingrijitori la domiciliu sau in case de batrani.

1. limba Engleza la nivel cel putin mediu conversational
2. experienta de munca nu este obligatorie, dar daca exista, ajuta in obtinerea unei salarizari mai mari
3. permisul de conducere categoria B este util, dar nu obligatoriu

Descrierea jobului
PROMO INTERNATIONAL, AGENTIE DE RECRUTARE ACREDITATA, CU 17 ANI DE EXPERIENTA, OFERA LOCURI DE MUNCA IN ANGLIA PENTRU ASISTENTE MEDICALE SI PENTRU INGRIJITORI LA DOMICILIU sau IN CASE DE BATRANI
PLECARI IMEDIATE! FARA TAXE SAU COMISI

Oferim gratuit consultanta si suport pentru inregistrarea cu NMC(Nursing and Midwifery Council) si pentru obtinerea numarului PIN. Procedura este birocratica si de durata, dar beneficiile detinerii numarului PIN fac ca efortul sa fie pe deplin rasplatit.
Contractele se primesc in Romania, inainte de plecarea in Anglia.

Pozitii disponibile si salarizari:
- asistenti medicali cu numar PIN: £14 - 18/ora
- asistenti medicali inregistrati NMC, in asteaptarea numarului PIN: £9.50-12/ora
- Ingrijitori la domiciliu / carer: £8.50 - 9.25/ora. Important: persoanele care au nevoie de ingrijire, sunt in general persoane de varste mijlocie si inaintata, cu probleme de sanatate variate: stari post-operatorii, persoane imobilizate sau cu dificultati de deplasare, cu stadii incipiente sau mai avansate de boli cum sunt Parkinson sau Alzheimer. Responsabilitati: menaj, gatit, cumparaturi, igiena zilnica, administrare medicamente, plimbari.

- Salarizarile mentionate sunt brute

- Se lucreaza intre 40 si 50 de ore/saptamana, uneori mai mult, in functie de necesitati si de disponibilitatea angajatului pentru ore suplimentare

Cupluri/prieteni: garantam aceeasi cazare si acelasi angajator.

Salarizarea este oferita saptamanal in cele mai multe cazuri.
Cazarea este asigurata pentru absolut toate contractele. In functie de zona si de conditii, costul cazarii variaza intre 70 si 90 de lire/saptamana cu utilitati inluse, costuri care se deduc din salarizare.

Se ofera training gratuit si masina de serviciu pentru deplasarea la domiciliul persoanelor care au nevoie de ingrijire.

PREMIU DE EXCEPTIE: dupa 12 luni de contract, masina ramane in proprietarea angajatului!

CONCEDIU ANUAL PLATIT CONFORM LEGISLATIEI DIN ANGLIA

COSTURI – agentia Promo International nu solicita nici un fel de taxe sau comisioane, inainte sau dupa obtinerea ofertei de munca, serviciile de recrutare fiind platite de catre angajatori.

Va rugam sa trimiteti CV-urile la adresa de email florin @ promointernational.ro

Aplicati cu incredere!

INFORMATII si INSCRIERI :
Promo International
Tirgu Mures: Str. Aurel Filimon Nr.12
Telefon / Whatsapp: 0744 25 72 61
www.promointernational.ro

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.