Trimite

Asistenti, infirmieri pentru Marea Britanie

Oferim locuri de munca in domeniul medical in azile si spitale din uk, FARA COMISIOANE!!

-ca infirmier este important sa ai o atitudine pozitiva, sa fii prompt in realizarea sarcinilor, sa iti placa sa relationezi cu oamenii si ai rabdare. de asemenea cel mai important este sa cunosti limba engleza la nivel mediu conversational pentru a putea relationa cu paientii.nu e nevoie de experienta , se face training acreditat.

-ca support worker este necesar sa fi dispus sa lucrezi cu peroane cu dizabilitati si sa ai un nivel mediu scris si vorbit al limbii engleza. se fac traininguri pregatitoare, nu se cere experienta.

-ca asistent medical trebuie sa ai studii in domeniu, postliceala au facultate, sa ai pin( dreptul de munca in uk) sau prn (sa fi in curs de inregistrare in uk)

Oferta:

-contract de munca full time, pe perioada nederminata,36 sau 44 ore/saptamana, ore suplimentare platite
salariul incepe de la 8.21 lire/h-9 lire /h pentru infirmieri /support workers( conteaza interviul, locatia)
pentru asistentii medicali cu pin salariile incep de la 14,5lire/h si ajung pana la 17lire/h
-cazare contra cost, plata din primul salar, insa exista si posibilitatea sa ofere o luna gratuit in azil in functie de locurile disponibile. cazarea e de la 50-90 lire/saptamana, depinde de locatie
-suport in obtinerea nino si a contului bancar
-traininguri gratuite certificate in urma carora se obtin acele certificare( diplome)
-locatii noi actualizate saptamanal
concediul platit , 28 zile pe an
-uniforma gratuita
-posibilitatea de a avansa, dezvolta in cadrul companiei
-va ajutam in realizarea cv-ului in cazul in care aveti nevoie
-asistenta pe toata durata procesului de recrutare

1. responsabilitati/cerinte:infirmieri/support workers
-identificarea nevoilor speciale ale pacientilor
-sprjinirea pacientilor in activitatile zilnice
-stabilirea unei rutine de lucru care ajuta pacientii cu activitatile zilnice
-asigurarea confortului pacientilor asistati
-asistarea alimentatiei si administarea alimentelor
-asigurarea suportului emotional, atat a pacientilor cat si a familiei
-asigurarea conditiilor igienico-sanitare
-sa cunoasca limba engleza ( se sustine interviu pe skype cu angajatorul)
-sa aiba casierul curat
-disponibilitatea de a lucra in ture de 8,10,12 ore , de zi sau noapte

2. cerinte/responsabilitati:asistenti medicali
-pin number valid
-prn pentru asistentii in curs de inregistrare, cu un nivel bun al limbii engleze cu posibilitate de a lucra ca nurse assistant in limita locurilor disponibile.( training gratuit, cazare gratuita pe perioada trainingului)
-nivel mediu al limbii engleze
-cunostinte in domeniu
nu percepem comisioane!

-cv-urile pot fi trimise pe email:

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Bianca

    Vezi toate anunturile