Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Bonă full-time (9 ore/zi) în zona Timpuri Noi, 2.500 lei/lună

Agenția Star Family (fără comision de la candidați) caută bonă full - time (L-V - 9 ore /zi - 7:20 - 16:20) pentru 2 copii (o fetiță de 1 lună și 1 un băiețel de 1 an și jumătate) în zona Timpuri Noi. Bona va fi ajutată de mama copiilor, care va sta acasă până în decembrie 2020, iar de la anul va intra tatăl în concediu paternal, până în decembrie 2021. Când băiețelul mare va merge la grădiniță (în septembrie 2021), bona se va ocupa doar de fetiță.
Cerințe:
- să fie o persoană serioasă, de încredere, răbdătoare, iubitoare de copii, nefumătoare
- să aibă experiență în domeniu, cu referințe de la foștii angajatori
- disponibilă pentru o colaborare de lungă durată.
Responsabilitățile bonei:
- îngrijește și supraveghează copiii;
- pregătește și servește masa băiețelului (fetița este alăptată de mama sa) și spală vasele copilului & biberonul acestuia;
- face curățenie în camera copiilor și în locurile de joacă;
- însoțește copiii la plimbări în aer liber (cu fetița va ieși în parc, cât doarme băiețelul mare).

Se oferă un salariul net de 2.500 lei /lună și concediul anual plătit.

Puteți aplica la anunț direct pe site-ul nostru www.starfamily.ro sau ne puteți contacta la numărul 0745.251.511, pentru mai multe detalii.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Agenția Star Family

    Vezi toate anunturile