Trimite

Bonă internă în zona Floreasca, 2.500 lei/lună

Agenția Star Family (fără comision de la candidați) caută bonă internă pentru 1 băiețel de 5 luni în zona Floreasca.
Cerințe:
- să fie o persoană serioasă, de încredere, răbdătoare, iubitoare de copii, nefumătoare
- să aibă experiență în domeniu, cu referințe de la foștii angajatori
- disponibilă pentru o colaborare de lungă durată.
Responsabilitățile bonei:
- îngrijește și supraveghează copilul;
- pregătește și servește masa copilului;
- spală și calcă hăinuțele copilului;
- face curățenie în camera copilului și în locurile de joacă;
- însoțește copilul la plimbări în aer liber.

Salariul net lunar va fi de 2.500 lei + cazare + masă asigurată+ decontare transport spre casă + concediu anual plătit.
Persoana va avea 2 week-end-uri libere /lună.

Puteți aplica la anunț direct pe site-ul nostru www.starfamily.ro sau ne puteți contacta la numărul 0745.251.511, pentru mai multe detalii.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Agenția Star Family

    Vezi toate anunturile