Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Bonă part-time în Piața Domenii, 2.500 lei/lună (cu contract)

Agenția Star Family (fără comision de la candidați) caută bonă part-time (6 săptămâni va lucra 4 ore /zi - L-V - 16:00 - 20:00, alternând cu 2 săptămâni cu 8 ore/zi - L-V - 9:00 - 17:00 + 3 nopți /lună și 2 weekend-uri/lună) pentru fetița de 4,5 ani (care merge la grădiniță până la ora 16:00) a unei familii ce locuiește în zona Piața Domenii.

Cerințe:
- să aibă experiență în domeniu de minim 5 ani, cu referințe de la foștii angajatori
- să aibă permis auto
- să aibă disponibilitate pentru un program flexibil în timpul săptămânii
- să fie o persoană serioasă, de încredere, răbdătoare, iubitoare de copii, nefumătoare
- să aibă o stare de sănătate bună, să fie o persoană energică

Responsabilitățile bonei:
- îngrijește și supraveghează copilul;
- aduce copilul de la grădiniță (cu mașina pusă la dispoziție de către familie);
- pregătește și servește masa copilului;
- plimbări în parc cu copilul;
- activități recreative și educative cu copilul.

Se oferă un salariu net de 2.500 lei /lună (cu contract de muncă), concediu anual plătit, cadouri de sărbători.

Puteți aplica la anunț direct pe site-ul nostru www.starfamily.ro sau ne puteți contacta la numărul 0745.251.511, pentru mai multe detalii.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Agenția Star Family

    Vezi toate anunturile