Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Ingrijire persoane Mures

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Se cauta ingrijitoare, infirmiere si asistente (cunoscatoare a limbii germane), pentru lucru in Austria, in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice la domiciliu. - Se lucreaza in ciclu de 28 de zile, adica o luna lucrata cu o luna pauza. - Se lucreaza cu Gewerbe. - Asigurarile (SVA) sunt platite de agentie pe toata perioada contractului (atat in luna lucrata, cat si in luna de pauza). - Nu se percepe comision lunar. -salariu 1200 Euro NET - transport platit de catre firma CERINTE OBLIGATORII !!! - Varsta maxima 60 de ani - Experienta in domeniu (minim 3 luni) - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational - B1 ATENTIE ! Cerintele obligatorii si conditiile de lucru sunt impuse de catre agentia partenera din Austria. Urmariti in fiecare zi noile locuri de munca disponibile. Accesati pentru detalii : sau sunati la 0745/364.857, 077/332.9052,0787/892.578, 0769/025.338 sau 0761/604.829, intre orele 10.00 – 17.00, de luni pana vineri. Transportul se efectueaza de la adresa la adresa.

  • Angajăm PERSONAL CURĂȚENIE la Rezidența pentru Vârstnici Valea Izvoarelor Responsabilități: - curăță camerele vârstnicilor, spațiile comune, grupurile sanitare și spațiile exterioare; - raspunde de ordinea şi curățenia din Rezidență. Angajăm AJUTOR DE BUCĂTAR la Rezidența pentru Vârstnici Valea Izvoarelor Responsabilități: - Ajutor la pregătirea mesei rezidenților în conformitate cu meniurile stabilite de către bucătăreasă. Angajăm SPĂLĂTOREASĂ la Rezidența pentru Vârstnici Valea Izvoarelor Responsabilitati: - Triază pe culori lenjeria și articolele de îmbrăcăminte ale rezidenților așezate în coșurile dedicate de către infirmiere; - Încarcă mașina de spălat, respectiv uscătorul de rufe cu cantitatea optimă de articole textile; - Distribuie rufele spălate și uscate în dulapurile rezidenților.

  • Responsabilități: - efectuează activitătile de îngrijire persoanelor vârstnice cazate în Rezidență; - oferă sprijin vârstnicilor la: desfășurarea activităților zilnice, realizarea toaletei, servirea meselor, deplasare și mobilizare, alte activități cotidiene. Cerințe: - punctualitate, seriozitate, capacitatea de a lucra în echipă; - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - prezintă avantaj absolvirea unuia dintre cursurile: ingrijire bolnavi la domiciliu, infirmieră, asistent medical; - atitudine prietenoasă, optimistă. Se oferă: - Contract de muncă pe termen lung; - Salariu competitiv; - Premii de performanță; - Transport cu microbusul Rezidenței pe ruta Tg. Mureș, Iernut – Valea Izvoarelor și retur; - Instruire/calificare la locul de muncă; - Masa de prânz in cadrul Rezidentei; - Alte beneficii. Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mures. Pentru informații: telefon Anca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • Tânără vorbitoare de română, maghiară si engleză, cu cunoștințe de pedagogie si psihologie si cu experiență în îngrijirea copiilor caut urgent loc de muncă in domeniu. Aștept oferte serioase pe mail.

  • Doamna cu experienta in ingrijirea persoanelor varstnice si a copiilor ,imi ofer serviciile persoanelor in nevoie pentru familie serioasa in bucuresti sau in afara țării rog foarte multă seriozitate ,intern serviciile mele includ gătit spălat menaj etc

  • Caut fata serioasa pentru ingrijire a doi copii!! Detali in privat!! Numar telefon 0746613037

  • Caut femeie serioasa pt ingrijirea doi copii

  • Caut femeie serioasa pentru ingrijirea a doi copii

  • VR Personalvermittlung UG recruteaza asistenti medicali cu Anerkennung. Munca se desfasoara in azile din zona 97688 Bad Kissingen. Noi vă oferim un contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu o companie germană. Salariu atractiv (3000 euro Brutt/luna + sporurile de noapte,sarbatori). Bani de concediu. Sprijin pentru gasirea unei locuinte. Sprijin pentru cei care doresc sa isi aduca familia in Germania. Nu percepem taxe și comisioane. Toate serviciile noastre sunt gratuite! Pentru mai multe detalii contactati-ne +491751964266 www.vrpersonal.eu

  • Caut loc de munca in Tg Mures .Infirmiera calificata ingrijesc batrani la domilcilui programul poate fi doar 2 cu 2 zile .Sau pot face si curatenie

  • Salveaza cautarea