Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Inregistrari - Filmari - Muzica

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Asociatia Culturala Milenium organizeaza preselectie pentru instrumentisti profesionisti sau neprofesionisti in vederea realizarii unui proiect de muzica populara veche si lautareasca. Daca crezi ca esti talentat asteptam cv-ul tau pe adresa de email pe watsapp la numarul 0732089412. Mai multe detalii la numarul de telefon mentionat intre orele 11 si 16.

  • Pentru viitoare proiecte de filmari in regim adult media care vor incepe in aceasta toamna in Bucuresti, cautam doamne si domnisoare ambitioase si dezinhibate in fata camerei de filmat,dornice de un castig part time consistent si constant si de ce nu de o viitoare cariera in acest domeniu.Varsta minima este de 18 ani.Mentionam ca suntem o companie cu sediul in vestul Europei,cu o larga deschidere si multe contacte pe piata adult media din Europa,USA si Canada acest lucru fiind un real avantaj pentru persoanele care vor sa ajunga la castiguri consistente din aceasta activitate.Pentru detalii va rugam sa ne contactati la adresa Va multumim .

  • Dacă ești talentat și ai experiență intr-o trupă de cover și ai chef de distracție și muncă,contactează-ne pe număr de telefon:0722562096

  • Firma de evenimente caută tehnician de lumini in Județul Arad. Pentru detalii suplimentare apelați la.

  • Formatie muzica populara si de petrecere din banat si ardeal pentru evenimentul important din viata ta.Formatia este compusa din solisiit Septimiu Onea si solista Anicuta Popovici, 4 instrumentisti,Dj, pachet 1 :3 solisti,4 instrumentisiti,dj pachet2:2 solisti,4 instrumentisti,dj pachet 3: 2 solisti,3 instrumentisti nu ezitati sa ne contactati

  • Formatie mzica populara si de petrecere din banat pentru nunti botezuri si orice alt eveniment important din viata ta.Formatia este compusa din 1 solist Septimiu Onea si 1 solista Anicuta Popovici si formatie formata din 4 instrumentisti,Dj.Asiguram reusita evenimentului!

  • Cautam Technician de lumini si sunet cu experienta minima, pentru o firma de Organizari Evenimente in Arad. Program de lucru: full time cu contract de munca. Pentru detalii suplimentare va rugam sa ne contactati la numarul de telefon.

  • Solist muzica populara caut formatie pentru colaborare. Telefon:0752939068

  • ANUNT PENTRU PERSOANE CU DOMICILIUL IN BUCURESTI (care doresc sa-si descopere latura artistica, dar si rotunjirea venitului). Casa de Productie TV “Refresh Target” Bucuresti, destinata in exclusivitate activitatilor de manageriat artistic (productie cinematografica, video si programe de televiziune), cauta persoane 18-65 ani cu domiciliul in Bucuresti, prezentabile, comunicative, cu sau fara experienta in domeniu, disponibile pentru roluri principale, secundare sau figuratie in emisiuni TV productii divertisment si reality show, difuzate pe Kanal D. Detalii: -Persoane (barbati si femei) 18-65 ani pentru diverse roluri (principale, secundare sau figuratie); - Cupluri 25-40 ani casatorite (sau care se afla intr-o relatie stabila); -Femei 25-40 ani care au copii pana la varsta de 12 ani; Persoanele interesate sunt asteptate la casting, unde vor primi cate un subiect pe care trebuie sa il dezvolte prin improvizatie spontana, timp in care vor fi pozate si filmate. Castingul este inregistrat GRATUIT in baza de date, iar fiecare persoana va fi anuntata telefonic imediat ce avem rol disponibil si compatibil si tot atunci i se va comunica plata, care va fi in functie de rol (secundar, principal sau figuratie) si de timpul de filmare (poate sa dureze de la cateva ore, pana la 1-3 zile). (Se pot trimite si pe adresa de e-mail: exclusive_casting8@yahoo.com POZE, NUME, VARSTA, NR. DE TELEFON, cu subiectul care vi se potriveste). De asemenea, cautam sa inchiriem pentru 1-3 zile de filmari TV, CASE, VILE si APARTAMENTE mobilate in BUCURESTI si apropiere (maxim 30km). POZELE cu interiorul, ZONA, NR. de CAMERE si NR. de TELEFON, se trimit pe e-mail: exclusive_casting8@yahoo.com, cu subiectul potrivit ( casa, vila sau apartament). Daca cunoasteti persoane interesate, va multumim anticipat pentru ajutorul de a anunta mai departe! IMPORTANT: NU VA COSTA NIMIC. NOI VA PLATIM. ANUNTUL ESTE VALABIL NON-STOP!

  • Casa de productie TV "Refresh Target" Bucuresti, cauta mame 25-40 ani cu domiciliul in Bucuresti, care au copii pana la varsta de 12 ani, pentru o emisiune TV difuzata pe Kanal D. La fiecare emisiune participa cate trei mamici cu copii lor si imediat dupa filmare vor primi un onorariu foarte consistent, iar mama castigatoare, va primi in plus o mobila de bucatarie sau mobila de dormitor pentru copii. Persoanele interesate sunt asteptate la sediul nostru in B-dul Iuliu Maniu, nr. 7, corpul U, etaj 3, sector 6, Bucuresti ( la metrou Politehnica-in curte cu APACA). Program de casting : luni-vineri, intre orele: 11-17; (Se pot trimite si pe adresa de e-mail: exclusive_casting8@yahoo.com POZE, NUME, VARSTA, TELEFON, cu subiectul: mame cu copii). Se pot inscrie gratuit si persoane (barbati si femei) intre 18-65 ani, cu sau fara experienta in domeniu, dar cu domiciliul in Bucuresti, comunicative, aspect fizic placut, pentru diverse roluri. De asemenea, cautam sa inchiriem pentru 3 zile de filmari TV, case, vile si apartamente mobilate in Bucuresti si apropiere. Pozele cu interiorul si exteriorul (curtea), zona, nr. de camere si nr. de telefon, se trimit pe e-mail: exclusive_casting8@yahoo.com, cu subiectul: casa Daca cunoasteti persoane interesate, va multumim anticipat pentru ajutorul de a anunta mai departe! IMPORTANT: NU VA COSTA NIMIC. NOI VA PLATIM. ANUNTUL ESTE VALABIL NON-STOP!

  • Caut fete drăguțe,intre 18 și 35 de ani,pentru ședințe foto in vederea realizării unor calendare produse de o companie publicitara din Elveția.pozele sunt destinate exclusiv calendarelor de perete/birou/buzunar si sunt pentru piata externă.in vederea participării trimiteți mesaj.comisionul variază între 100-150 euro

  • Solist muzica populara caut formatie pentru colaborare.

  • Vrei o petrecere de neuitat, unde toată lumea să danseze si sa se simtă bine? Apelează la noi! Echipa Dj4fun abia astepta sa te cunoască și să ți fie de ajutor. Preturi rezonabile profesionalism maxim! Preturile incep de la 800 lei! Nu ezitați să ne contactati.

  • Descrierea jobului: - montare / demontare echipamente tehnice ( sisteme de sonorizare, lumini, videoproiectoare si ecrane de proiectie , sisteme de traducere simultana, etc.) pentru diverse evenimente (conferinte, congrese, lansari de produse, expozitii, etc.) - asistenta tehnica pe toata durata evenimentului - activitate la sediul companiei (mentinerea in conditii optime a echipamentelor tehnice). - Cunostinte in domeniul Audio-Video. - Permis de conducere CAT. B - Rezistenta la stres, program prelungit. - Dispus pentru deplasari.

  • Solist muzica populara/ usoara caut formatie sau DJ

  • Emisiunea de televiziune HANUL CU CÂNTECE caută urgent cameraman pentru filmări periodice în țară și în străinătate.. Condiții : - domiciliul stabil în București - să posede cameră video (condiția nu este obligatorie dar au prioritate cei cu cameră) ; - seriozitate - punctualitate

  • Schimb: 103 cz monede coroane cehesti. 2 x 50 czk 1 x 1czk 1 x 2czk schimb înîn monede de 1,2€ restul în eurocenti.

  • Am nevoie de un cuplu bătrân, plin de frumusețe și armonie, pentru circa 2 ore de filmări pentru o piesă de dragoste. 300 de lei de persoană Masă! și transport (dacă este nevoie!)

  • Sunt o solista fara experienta. Doresc sa cunosc o formatie sau un clapar. Imi place sa cant muzica usoara dar nu m-ar deranja sa cant si folclor. Disponibil pt Braila si Galati.

  • Se organizează casting in vederea selecționării de fete pentru filme adulti. Cerințe fete: vârsta între 18-35 ani,aspect fizic plăcut și disponibilitate.

  • Salveaza cautarea