Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Inregistrari - Filmari - Muzica Bucuresti Sector-6

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • ANUNT IMPORTANT! PENTRU O EMISIUNE NOUA DEDICATA TINERILOR, DIFUZATA PE KANAL D, AVEM NEVOIE DE BARBATI SI FEMEI CU VARSTA CUPRINSA INTRE 20-40 DE ANI, CARE LOCUIESC IN BUCURESTI. CEI INTERESATI SUNT RUGATI SA TRIMITA POZE, NUME, VARSTA, TELEFON, PE E-MAIL: angycomex@yahoo.com SAU DIRECT LA REDACTIE, IN STRADA IULIU MANIU, NR. 7, CORP U, ET. 3 (DE LA LIFT AVEM INDICATOARE CU CASTING), VIS-A-VIS DE METROUL POLITEHNICA, IN INCINTA APACA. Program de casting : luni-vineri, intre orele: 11-16; Telefon: 0720.184.973; IMPORTANT! INSCRIEREA ESTE GRATUITA. FARA TAXE.

  • ANUNT PENTRU PERSOANE CU DOMICILIUL IN BUCURESTI (care doresc sa-si descopere latura artistica, dar si rotunjirea venitului). ANUNTUL ESTE VALABIL NON-STOP. Pentru o emisiune TV productie divertisment, difuzata pe Kanal D, cautam CUPLURI 25-40 ani casatorite (sau care se afla intr-o relatie stabila), cu domiciliul in Bucuresti, prezentabile, comunicative. Filmarea va dura 3 zile, remuneratia 1000 ron/cuplu (10 milioane lei vechi). Pentru inscriere asteptam POZE, NUME, VARSTA si NR. TELEFON, pe adresa de e-mail: exclusive_casting8@yahoo.com, cu subiectul: cupluri. Pot sa trimita e-mail (cu datele de mai sus) si persoane intre 18-65 ani, cu sau fara experienta, comunicative, aspect fizic placut, pentru diverse roluri (mama/tata, fiica/fiu, sot/ sotie, soacra/socru, bunic/a, iubit/a, prieten/a, sora/frate, dansatoare, streaperi, figuratie), cu subiectul care i se potriveste fiecaruia. Noi va contactam pentru detalii. IMPORTANT: NU VA COSTA NIMIC. NOI VA PLATIM. De asemenea, cautam sa INCHIRIEM pentru 1-3 zile de filmare, CASE, VILE si APARTAMENTE mobilate in BUCURESTI si apropiere (maxim 200km). POZELE cu interiorul, ZONA, NR.de CAMERE si NR. de TELEFON, se trimit pe e-mail, cu subiectul potrivit ( casa, vila sau apartament). Daca cunoasteti persoane interesate, va multumim anticipat pentru ajutorul de a anunta mai departe!

  • Casa de productie TV "Refresh Target" Bucuresti, cauta mame 25-40 ani cu domiciliul in Bucuresti, care au copii pana la varsta de 12 ani, pentru o emisiune TV difuzata pe Kanal D. La fiecare emisiune participa cate trei mamici cu copii lor si imediat dupa filmare vor primi un onorariu foarte consistent, iar mama castigatoare, va primi in plus o mobila de bucatarie sau mobila de dormitor pentru copii. Persoanele interesate sunt asteptate la sediul nostru in B-dul Iuliu Maniu, nr. 7, corpul U, etaj 3, sector 6, Bucuresti ( la metrou Politehnica-in curte cu APACA). Program de casting : luni-vineri, intre orele: 11-17; (Se pot trimite si pe adresa de e-mail: exclusive_casting8@yahoo.com POZE, NUME, VARSTA, TELEFON, cu subiectul: mame cu copii). Se pot inscrie gratuit si persoane (barbati si femei) intre 18-65 ani, cu sau fara experienta in domeniu, dar cu domiciliul in Bucuresti, comunicative, aspect fizic placut, pentru diverse roluri. De asemenea, cautam sa inchiriem pentru 3 zile de filmari TV, case, vile si apartamente mobilate in Bucuresti si apropiere. Pozele cu interiorul si exteriorul (curtea), zona, nr. de camere si nr. de telefon, se trimit pe e-mail: exclusive_casting8@yahoo.com, cu subiectul: casa Daca cunoasteti persoane interesate, va multumim anticipat pentru ajutorul de a anunta mai departe! IMPORTANT: NU VA COSTA NIMIC. NOI VA PLATIM. ANUNTUL ESTE VALABIL NON-STOP!

  • Descrierea jobului: - montare / demontare echipamente tehnice ( sisteme de sonorizare, lumini, videoproiectoare si ecrane de proiectie , sisteme de traducere simultana, etc.) pentru diverse evenimente (conferinte, congrese, lansari de produse, expozitii, etc.) - asistenta tehnica pe toata durata evenimentului - activitate la sediul companiei (mentinerea in conditii optime a echipamentelor tehnice). - Cunostinte in domeniul Audio-Video. - Permis de conducere CAT. B - Rezistenta la stres, program prelungit. - Dispus pentru deplasari.

  • Salveaza cautarea