Trimite

Tehnician / inginer electronist

Descriere

Candidatul ideal

Cautam un electronist pasionat, ingenios, organizat, responsabil si capabil sa munceasca cu placere alaturi de o echipa tanara si cu renume national.

Uite cum ne asteptam noi sa fi:
- de gasca. Nu ne plac oamenii inchisi in ei, vrem sa relationam cu tine si sa ne simtim bine impreuna
- dispus sa inveti. Ne-ar placea sa le sti pe toate, dar nu prea ne place sa ne-o amintesti mereu. Si noi mai stim cate ceva si am dori sa te invatam unele lucruri.
- ingenios. Clientii nostri au solicitari ciudate care nu au solutii standardizate. Ne trebuie un coleg inventiv si nonconformist in gasirea de solutii.
- organizat. Nu iti vom da un sef direct sa stea cu gura pe tine si sa-ti spuna mereu ce sa faci. Va trebui sa te organizezi singur. Si in acelasi timp sa fi eficient.
- muncitor. Ne-am dori sa iti placa munca, la propriu. Asa ne vom simti valorosi in preajma ta, iar firma va creste constant.
- responsabil. Vei gresi. Chiar si tu. Fi sigur de asta. Ne-ar place insa sa se intample rar, iar cand se intampla sa iti asumi integral responsabilitatea care iti apartine.

Descrierea jobului

Daca vei ajunge sa ne fi coleg, vei avea urmatoarele responsabilitati:
- diagnoza primara si avansata a laptop-urilor, telefoanelor, tabletelor si altor echipamente electronice sosite in service
- reparatii electronice la nivel de microcomponente pe placile de baza
- depanare software si testare echipamente reparate

Evident, vei avea si avantaje multiple. Iata ce iti oferim daca ajungi sa fi colegul nostru:
- integrarea intr-o echipa in care vei munci de placere
- un program flexibil si interesant: 8 ore pe zi intre 09-18, 5 zile pe saptamana, S-D liber, vinerea zi scurta (pana la ora 16)
- placerea de a lucra intr-o echipa de elita, care da tonul in domeniu si ofera suport si servicii de training pentru firmele similare din intreaga tara
- un pachet financiar corect, bazat pe realizarile tale si pe aportul pe care il aduci in profitul firmei

Descrierea companiei

Te lasam pe tine sa afli despre noi ceea ce te intereseaza.
Ne gasesti pe qube-ds

Daca te regasesti in descrierea si aspiratiile din acest anunt, te invitam sa aplici.