Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Account Manager

Iti doresti sa faci parte din echipa unei companii de top pe piata IT din Transilvania ?

Cautam o persoana dinamica, ambitioasa, cu spirit de echipa si buna cunoscatoare a domeniului IT&C.

Responsabilitati:

Responsabil pentru descoperirea nevoilor clientilor
Realizarea ofertelor tehnice si financiare in conformitate cu cerintele clientilor
Marirea portofoliului de clienti prin prospectare
Sa realizeze in permanenta obiectivele stabilite (calitative si cantitative)

Competente, abilitati:

Persoana deschisa, comunicativa, orientata spre atingerea rezultatelor
Bun cunoscator al produselor si solutiilor IT&C
Cunostinte MS Office
Permis de conducere cat. B cu disponibilitate pentru munca de teren
Aptitudini de vanzari B2B
Bun comunicator si negociator
Abilitatea de a-si organiza activitatile si de a respecta termenele limita

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv corelat cu rezultatele obtinute
Cursuri de formare profesionala intr-o companie cu vechime de peste 25 ani in domeniul IT&C

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    TOP TECH

    Vezi toate anunturile