Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent vanzari pe domeniul IT - WEB

Descriere

Candidatul ideal
- increzator, dornic de perfectionare;
- experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari SAU abilitati innascute de vanzare :)
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- permis de conducere categoria B (minim 1 an experienta).

Responsabilitati:
1. Aducerea in permanenta de noi clienti;
2. Mentinerea clientilor si reofertarea lor;
3. Respectarea procedurilor de lucru;
4. Comunicarea cu colectivul.

Descrierea companiei:
Internetul a devenit în zilele noastre cel mai vast mediu de stocare a informației. Site-ul web este cel mai facil și ieftin mod de a te face cunoscut. Astăzi el apare în mod obligatoriu pe orice carte de vizită iar avantajul principal este acela că poate fi văzut de oricine are o legătură la Internet, indiferent în ce colţ al lumii se află!

ExpertOnline are ca principal obiect de activitate realizarea de site-uri web la cel mai inalt nivel. Compania noastra are o experienta vasta in www si realizare de site-uri/portaluri/platforme, avand un portofoliu de peste 1500 de proiecte.

Servicii oferite de ExpertOnline:
- Web Design magazine online, site-uri de prezentare;
- ReDesign;
- Promovare site;
- Design;
- Administrare site.

Ai putea primi:
- multa cafea pe parcursul orelor de munca;
- un salariu motivant, unii zic exagerat :)
- zambete de la colegii de munca la fel de motivati ca si tine;
- o arma...de paintball, un atv si cine stie cate lucruri, atunci cand facem teambuilding-uri ...

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.