Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajam tehnician/inginer/proiectant sisteme de securitate Galati

Descriere

Cerinte :
Nivelul studiilor: studii medii/superioare, diploma de tehnician/inginer/proiectant sisteme de securitate
Experiența de munca in domeniu minim 2 ani.
Abilitati de relationare/comunicare;
Atitudine pozitiva determinare;
Persoana placuta, gandire pozitiva, usurinta in relationare
Disponibilitate pentru deplasari
Reprezinta un avantaj permisul de conducere categoria B

Beneficii :
Job full-time in cadrul unei companii in continua dezvolatare;
Program de lucru fix;
Un venit atractiv (salariu 3000-3500lei)
Diurna 50 lei/zi in cazul deplasarilor

Responsabilități :
- executa instalatii de curenti slabi, instalarea de sisteme de alarma, retele voce date, sisteme de supravegere video, control acces, sisteme de supraveghere video, sisteme de semnalizare la incendiu.
- verifica sesizarile clientilor si propune solutii si masuri pentru rezolvare

Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail:

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.