Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator magazin online

SC din Bacău angajează Operator magazin online( camere supraveghere video)

Înainte de a aplică, verifică următoarele cerințe:
Operare calculator (e-mail, Word, Excel-nivel mediu)
Cunoștințe limba engleză –nivel mediu
Capacitate de a asimila informații noi
Abilități avansate de comunicare: verbal și în scris
Seriozitate, eficacitate maximă, rapiditate în execuție
Bună organizare și atent la detalii

Descrierea jobului
Gestionare apeluri telefonice/e-mailuri/chat intern client
Preluarea și operarea comenzilor on-line
Gestionarea tuturor solicitărilor clienților
Oferirea de informații despre produse
Procesează și înregistrează comenzile în sistem

Ce oferim?
program de luni Luni-Vineri 9-17 , S-D liber
suport din partea noastră
salariu fix + bonusuri în funcție de performanță
se asigură o masă pe zi si cafea

Relații la 0234.535.610 sau 0720.977.394

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    EchipaCim

    Vezi toate anunturile