Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Tehnoredactor Word

Descriere

Candidatul ideal
RUGAM NU APLICATI DACA NU aveti o buna experienta in Microsoft Word.

- NIVEL AVANSAT DE CUNOSTINTE MICROSOFT WORD
- abilitati pentru realizarea de layout-uri in Microsoft Word.
- constituie un avantaj cunoasterea : PowerPoint, ABBYY Fine Reader, Adobe Creative Suite.
- un alt avantaj il constituie cunoasterea oricarei limbi straine si a regulilor proprii de scriere.

Descrierea jobului
Convertirea/editarea fisierelor .pdf(.jpg,.tif etc) in fisiere Word.
Prelucrare text in diferite limbi straine.

Responsabilitati:
Disponibilitatea de a comunica online (prin e-mail,skype) in timp util;
Prelucrarea documentelor;
Modificarea materialelor conform cu cerintele primite;
Respectarea deadline-urilor.

Pentru a te integra mai usor in echipa noastra iti vom oferi training si suport pentru tot ceea ce faci.
Prima luna este considerata de training. Programul va fi de 4 ore pe zi.
Oferim carte de munca sau colaborare in regim PFA. Odata ce candidatul(a) atinge nivelul optim de cunostinte si isi demonstreaza eficienta si dorinta de a continua aceasta activitate, el/ea isi poate desfasura munca in regim freelance
Salariu negociabil (300-500€).
Program de lucru: intre 4 si 8 ore/zi, in functie de volum. (10-18)

Descrierea companiei
DTP Wizards este o agentie specializata in desktop publishing care colaboreaza cu firme de traducere din tara si din strainatate. Activitatea de baza a companiei o reprezinta pregatirea/convertirea/editarea documentelor in vederea traducerii.

www.dtpwizards.eu
office@dtpwizards.eu

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.