Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Loc de munca / colaborare part time.designer.

Specificatii
Numele companiei Hub Host
Profesie software
Tip job part time
Descriere

Descrierea

Veti avea ocazia de a lucra într-o echipa tanara, motivata, de a gândi independent si de a va folosi ideile creative.

Suntem un gruup dinamic, având obiective, standarde si un mediu de lucru aliniate nivelului european.

Cerinte: experienta in domeniu minim 1-2 luni seriozitate

- optimizarea fisierelor si pregatirea lor pentru tipar,

- cunoasterea unui program de grafica: PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR sau COREL DRAW. (instruire/training complet, experienta, se ofera integteral)

- efectuarea corectiilor si a eventualelor modificari

- finisarea printurilor.

- creatie publicitara (pliante, brosuri, bannere, afise)

- prelucrare / ajustare imagini,

- aplicarea tendintelor in domeniul graficii (fonturi, culoare, layout)

- concepere de design, fonturi si machetare necesare transpunerii materialelor de creatie intr- un format

pentru tipar sau productie publicitara.

Descrierea jobului

- creativ, simt artistic, atent la detalii, cinstit, bine organizat, eficient.

Beneficii Oferite.

- venit motivant,bonus de performanta.

- prelucrare imagini de produse (decupare, redimensionare, retusare, corectii culoare si luminozitate, inserare text) folosind programele mentionate mai sus;

- traducerea din engleza (si adaptarea) descrierilor produselor/brandurilor;

- introducerea continutul creat in site-ul companiei (avantaj: cunostinte html si css)

- pregatire tehnica de specialitate pentru o buna abordare a activitatilor;

- program flexibil de munca;

- program part-time;

- poti lucra de oriunde, remote.

Anunturi recomandate

    Aplica acum cu CV