Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Tech Suport IT

Daca esti tanar si entuziasmat sa lucrezi intr-o echipa dinamica si plina de creativitate, hai sa ne cunosti!
Job-ul de Tech Support IT in cadrul agentiei noastre repezinta o excelenta rampa de lansare pentru persoanele care doresc sa faca cariera in domeniul IT!

Responsabilitati:
* Configurarea si mentenanta sistemelor desktop.
* Setarea si mentenanta echipamentelor audio/video.
* Gestionarea si mentenanta a echipamentului si retelei de calculatoare: calculatoare si laptopuri (curatare,depanare,upgrade), sistemul de supraveghere video.
* Aprovizionarea cu produse tehnice si de alta natura, in vederea bunei desfasurari a activitatii.

Cerintele postului:
* experienta entry level in domeniul IT Hardware & Software;
* cunostinte retelistica - instalare si configurare;
* cunostinte editare audio/video - reprezinta avantaj;
* foarte bune cunostinte pentru pachetul Microsoft Office;
* cunostinte utilizare/instalare imprimante;
* cunostinte de limba engleza;
* persoana cu inclinatii tehnice;
* capacitatea de a lucra independent si in echipa;
* relationare eficienta cu angajatii din imediata subordonare, in vederea respectarii regulamentului tehnic intern;
* capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite.

Oferta noastra:
* Salariu motivant, cu crestere graduala in timp;
* Cosuri cadou de sarbatori precum: Paste, Craciun, etc.;
* Zilnic open bar pentru cafea si apa plata;
* Iesiri cu echipa periodice la restaurante/terase (consumatia fiind oferita de catre firma);
* Petreceri organizate anual in cluburi renumite din Bucuresti de 8 Martie si Craciun (open bar);
* Ai la dispozitie aparatura de ultima generatie;
* Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare;
* Mediu placut de munca, in care suntem orientati pe calitatea umana si a mediului in care ne desfasuram activitatea;

    Aplica acum cu MicroCV
    KDY Design

    Vezi toate anunturile