Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Juridic Cluj

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajam la cele doua firme INTERNATIONAL 9 DDM si II REVNIC CORNEL jurist si avocat ,salariu negociabil, timp de munca full time sau part time ,la alegere. DACA sunteti interesat luati legatura cu admnistratorul firmelor : REVNIC CORNEL la nr. de telefon : 0744167554, la orice ora.

  • OPERATOR CALL CENTER SI BACK OFFICE Esti student si ai vrea sa ai un venit in plus? Orizont Jobs angajeaza Operatori call center pe limba italiana sau franceza! -cunostinte de limba italiana sau franceza la un nivel avansat -program flexibil(part time/full time) -salariu motivant+tichete de masa Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la numarul de telefon 0754052320

  • Responsabilitati: -Identifică anunţurile publicate pe Website-urile oficiale privitoare la contractele de achiziţii publice specifice firmei -Procură documentaţia de atribuire de la autorităţile contractante -Analizează şi clarifică condiţiile de participare la procedura de achiziţie -Întocmeşte documentaţia cerută prin caietul de sarcini, fişa de date, completează formularele aferente licitaţiei, participă la elaborarea ofertei -Verifică documentele de clarificare -Depune la sediul autorităţii contractante documentele solicitate pentru atribuirea contractului de achiziţie -Acordă consultanţă in domeniul achiziţiilor publice pentru clienţii firmei: elaborează documentaţii de atribuire, formulează răspunsuri la clarificări, întocmeşte dosarul procedurii de achiziţie publică -Organizează şi arhivează documentele aferente activităţii desfăşurate Cerinte: -Studii superioare în domeniul economic, juridic sau administrativ -Minim 2 ani experienţă în domeniul achiziţiilor publice (planificarea achiziţiilor, elaborarea documentaţiilor de atribuire, cunoaşterea legislaţiei naţionale) -Abilităţi de utilizare MS Office şi SICAP/SEAP -Cunoştinţe de limba engleză constituie un avantaj -Capacitatea de a lucra ușor în echipă -O persoană dinamică şi implicată

  • Salveaza cautarea