Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Potrivit pentru oricine doreste un venit suplimentar! Job-ul presupune completarea de chestionare in format online. Ai nevoie doar de internet si de cateva minute pentru a completa un chestionar ! Lucreaza de acasa, din parc sau chiar de la serviciu! Completează formularul și începe cu chestionarele de la TYPIFICATION pentru a face primi banii. bit.ly/2PKK18P

  • Ofer servici de branding de înaltă calitate, Logo, Pliante, campanii publicitare, web design, proiecte de design grafic, Brosuri, Catalog de Produse etc. și diferite tipuri de expoziții de campanie Pentru oferte va rugam sa ne contactati la numarul : +40760252333 sau la adresa de e-mail: We are a brand development agency based in Bucharest, Romania. We are specialized in high quality branding solutions, advertising campaigns, web design, graphic design projects, and various types of campaign exhibitions For information regarding our offer please contact us at : +40760252333 or at:

  • Descrierea postului: Responsabilitatile dumneavoastra: - stabilirea relatiilor cu clientii; - prezentarea sistemului de lucru; - administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului; - promovarea in sistemul de marketing performant; - dezvoltarea relatiilor pe departamentul stabilit. Ce oferim: - portofoliu clienti acumulat in peste 25 de ani de activitate continua; - cel mai performant sistem de lucru, existent astazi in domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908; - brand recunoscut pe plan local, national si international: - sala prezentare, pentru clienti, tip cinema, inclusiv proiectie 3D; - prezentare utilizand - tur virtual 360 ; - comisionul maxim pentru colaborator: pana la 80%; - cea mai experimentata si mai mare companie de profil din Brasov; - training si suport - cel mai complex si UNIC in Romania- cu pachet profesional specializat si personalizat; - sistem de colaborare la nivel local, national si global, peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi; - independenta financiara; Te invitam sa ne cunosti si sa vezi daca este oportunitatea potrivita pentru tine. Astept cu interes sa citesc CV-ul tau (adresa: ascendentimobiliare@gmail.com) sau ne putem auzi la telefon: 0736797203/ 0744516223

  • Dacă împărtășești convingerile noastre privind importanta calitatii serviciilor și cauti un mediu de lucru placut, în care să crești armonios din punct de vedere profesional, trimite-ne un CV. Cautam colaboratori pe tot teritoriul national. Ne asteptam: - Sa ai minim doi ani de experienta in Vanzari - Să îţi placă munca de teren - Să fii comunicativ si convingator - Să poţi interacţiona uşor cu oamenii - Sa fii organizat - Să fii perseverent şi ambiţios - Sa fii responsabil si constiincios - Sa fii posesor de permis de conducator auto categeria B Va trebui sa: - Planifici si sa organizezi eficient programul de vânzări, - Respecti si sa aplici intocmai politicile comerciale ale societatii - Identifici şi sa atragi noi clienţi prin vânzarea de servicii in zona /teritoriu alocat; - Raportezi corect, complet şi la timp activităţile desfăşurate în teren; - Culegi şi sa raportezi informaţiile despre activitatea generala in piata de profil Iti oferim: - Un pachet salarial atractiv şi câştiguri în funcţie de performanţele tale! - Training gratuit de vânzări servicii - Program flexibil - O carieră de succes într-o echipă tânără şi dinamică - Posibilităţi de promovare în cadrul companiei Descrierea companiei METROSENZOR S.R.L. este o societate care are ca domeniu principal de activitate verificarile metrologice periodice si dupa reparatii si etalonari. Furnizam servicii complete pentru diagnoza, intretinerea si repararea sistemelor de cantarire si analiza de laborator: aparate de cantarit cu functionare neautomata si automata, umidimetre, balante hectolitrice, balante de precizie ridicata, dozatoare gravimetrice (statii betoane, statii de asfalt).

  • Agentie imobiliara cu 18 ani in domeniu, cu sediul in Bulevardul Unirii, angajeaza agenti imobiliari cu sau fara experienta. Conditii foarte avantajoase. Publicitate intensiva. Cursuri la sediul firmei https://www.cristalholding.ro/pages/companie 0799.059.903

  • Domarco Security SRL angajeaza persoana dinamica in vederea incheierii de contracte, posesoare permis de conducere cat. B, cunostinte medii de operare PC, salariu atractiv plus comisioane din vanzari. Telefon: 0241.551.166 sau 0729.994.471 .

  • firma italiana - cauta distribuitori pentru produse naturiste si cosmetice bio made in italy- testate si avizate de Ministerul Sanatatii - si part time - adaus 50% din start si fara targhet ---

  • Ma puteti contacta in cazul in care aveti nevoie de urmatoarele servicii: - scriere articole, descrieri, prezentari (content writer); - operator pc; - operator introducere date; - transcrieri audio; - administrare continut site; - actualizare continut site; - postarea de articole, produse, etc.; In cadrul acestor lucrari pot include si unelte de promovare online si de optimizare seo. Am experienta in acest domeniu de peste 10 ani, si am facut mii de articole si prezentari in acest tip. Preturile serviciilor pe care le ofer sunt foarte corecte si putem negocia si discuta in functie de necesitatile pe care le aveti. Ma puteti contacta printr-un mesaj, sau pe adresa de mail: Multumesc, si astept cu interes o eventuala colaborare.

  • Angajez operator PC /grafician pentru centru print-foto., cunoscător Corel Draw, Adobe Photoshop. Salariul în funcție de cunostinte. Trimiteți un CV acrualizat și va vom contacta pentru un interviu unde vom discuta toate detaliile.

  • Colaborare in sistem MLM cu produse naturale. In atentia persoanelor dornice de a obtine venituri suplimentare si sa-si dezvolte propria afacere. Veniturile provin din vanzari directe, din promovarea produselor, bonusuri, promotii functie de comenzi, excursii...

  • Doar pentru ambitiosi! Companie multinationala, cu sediul in Polonia, cauta lideri pentru piata din Romania. Afla acum secretul despre cum poti avea un BMW seria 3 ca masina de servici. Lasa un mesaj si noi te vom contacta in cel mult 24 h. sa iti explicam secretul succesului.

  • Daca ai motivatia sa reusesti ceva in Romania, sa fii liber si sa iti faci singur programul de lucru atunci lasa-ne un mesaj iar noi te vom contacta in cel mult 24h si iti vom explica cum poti sa castigi un venit lunar de minim 1000 euro lunar si sa beneficiezi de un BMW seria 3 ca masina de servici. Companie multinationala cauta lideri pentru dezvoltarea brandului in Romania.

  • Lucrezi minim 8h/zi, faci totul perfect dar tot nu iti permiti lucrurile dorite? Daca iti doresti mai mult, daca vrei sa fii liber(a) si sa ai bani pentru mofturile tale atunci lasa-ne un mesaj iar noi te vom contacta in cel mult 24h si iti vom explica cum poti sa castigi un venit lunar de minim 1000 euro lunar si sa beneficiezi de un BMW seria 3 ca masina de servici. Companie multinationala cauta lideri pentru dezvoltarea brandului in Romania.

  • Grupul Planasa, lider în ramura sa de activitate, cu o cifră de afaceri de peste 100 de milioane de euro și un grup de filiale în 10 țări: Spania, Franța, Polonia, Italia, România, Olanda, Chile, Statele Unite ale Americii, Mexic și China Misiunea noastră este de a oferi clienților noștri pe piața mondială prin intermediul a trei segmente de afaceri, (inovare, pepiniere și produse alimentare), produse și servicii de înaltă calitate și o valoare adăugată pentru a satisface gusturile consumatorilor. • INOVARE : Cercetarea și dezvoltarea de noi soiuri de plante pentru a satisface atât nevoile fermierului dar și gusturile consumatorilor. • PEPINIERA: producția și comercializarea de plante și semințe de înaltă calitate, care să satisfacă nevoile agricultorilor. • AGROALIMENTARIA: producția și comercializarea pe tot parcursul anului, a unor produse vegetale proaspete, care sunt diferențiate în funcție de prospețimea și aroma lor. https://www.youtube.com/watch?v=WF2YYcQBV8k

  • Caut persoane care să lucreze  part time pentru o firma americana. Este ca și cum ai avea propriul magazin fără nici o investiție și lucrezi pentru tine de acasă de lângă copii. sau de unde vrei Totul este real și banii vin în funcție de implicarea fiecăreia. Fă-ți cont gratis încearcă 3 luni și dacă nu ești mulțumită te poți retrage fără să te coste nimic. Valabil pentru persoane mai mari de 17 ani din România. Răspunde cu DA prin Watsapp 0721566713 și vei primi toate detalii sau la telefon 0799664566

  • Doresti sa castigi bani cinstit dintr-o afacere online in cadrul unei companii internationale cu 2 500 000 membri care se dezvolta uimitor pe zi ce trece? Tot ce iti trebuie este doar VOINTA!!! Daca raspunsul tau este afirmativ nu ezita sa ma contactezi!

  • Salveaza cautarea