Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent Imobiliar - Dhd Imobiliare Iasi

Specificatii
Numele companiei DHD IMOBILIARE
Tip job full time
Carnet conducere B
Salariu oferit 1500 - 2500 EURO
Locuri vacante 5
Descriere

Candidatul ideal

- Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată;
- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
- Bune abilită i de negociere;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Bune abilită i de rela ionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilită i de comunicare în limba română;
- Minim studii medii
- Cuno tin e operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- Permisul de conducere(cat B) constituie un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra atât la birou, cât i pe teren;
- Experien a în domeniul vânzărilor ( broker vanzari/ broker imobiliar ) - cursurile de specialitate reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- Promovarea serviciilor companiei;
- Promovarea imaginii companiei;
- Crearea, sus inerea i dezvoltarea rela iilor cu clien ii;
- Preluarea detaliată a informa iilor despre proprietă i de vânzare sau închiriere;
- Consilierea i reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere;
- Consultan ă imobiliară, asisten ă i negociere în cadrul tranzac iilor imobiliare.

Pe o piată imobiliară în continuă dezvoltare, obiectivul nostru principal îl reprezintă abordarea și tot odată satisfacerea în mod profesionist a cerințelor clienților noștri, legând o relație pe termen lung cu aceștia, bazată pe seriozitate, încredere și respect.

Descrierea companiei
Interesati de acest post? Trimite-ti un CV la mail: sau sunati la pentru un interviu.

    Aplica acum cu MicroCV