Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam agent vanzari / tipografia Cosmoprint

Suntem o tipografie infiintata in anul 2009, specializata in tipar digital, printuri de mici si mari dimensiune, incepand de la carti de vizita, pliante, brosuri, postere, bannere etc. Suntem un colectiv unit, cu angajati care lucreaza de cand s-a deschis firma. Ne dorim o persoana implicata si stabila.

Descrierea jobului

Cautam un nou coleg care sa dezvolte portofoliul de clienti, prin vanzarea de printuri de mici si mari dimensiuni.
Descoperirea de potentiali client si mentinerea lor.
Negocierea si incheierea contractelor .
Cresterea continua a rezultatelor in cadrul companiei.

Candidatul ideal

1.Experienta in domeniul de vanzari, mai ales tipografice.
2.Abilitatea de a comunica ,de a intelege clientul si nevoile lui.
3.Abilitatea de a se adapta la nivelul de munca cerut de catre SC Cosmo Print SRL.
4.Sa colaboreze cu departamentul de printare, pentru a intelege viziunea companiei.
5.Seriozitatea si disciplina.

Ce îți oferim?

Salariu fix plus un sistem de bonusare bazat pe rezultatele tale;
O echipă de oameni deschiși și pasionați de meseria pe care au ales-o;
Oportunitatea de a-ţi dezvolta abilitaţile de comunicare, alături de profesioniști;
Un mediu de lucru plăcut, propice dezvoltării profesionale și personale;

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa noastra de e-mail sau contactati ne telefonic.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.